Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 9. 11. 2021 Recenze

Rome: The Golden Age: Probojuj se k výhře uprostřed kolosea

Jaké to asi bylo v dobách starověkého Říma, kdy byl gladiátor nucen stanout v aréně muž proti muži na život a na smrt? Adrenalin gladiátorských soubojů si nyní můžeš na vlastní kůži vyzkoušet v nové pecce od Netentu. Ve hře je víc, než jen čest a pobavení publika. Tak uchop meč, nasaď přílbu a štít, a přesvědč se o tom sám!

Klíčem k úspěchu jsou zlaté mince

Na netradičně rozvržené herní ploše se točí 5 válců, na kterých lze vytvořit výhru na 20 liniích. Ve hře narazíte na známé karetní hodnoty 10, J, Q, K a A, a také na symboly vyšších výher, z nichž největší výhry nadělují zlatý prsten, standarda římského impéria a rozzuřený tygr. Na plátně narazíte ještě na jeden symbol, který je stěžejní pro celý průběh hry. Kdykoli se objeví zlatá mince s podobiznou Caesara, zanechá po sobě zlatý rámeček. Ten zůstává na své pozici až do chvíle, kdy se rozsvítí. V následující točce se z rozsvíceného rámu začnou rozlézat symboly wild do všech přilehlých rámů. To se pak klidně může stát, že uvidíte tři čtvrtě plátna pokrytého wildy. S takovouto funkcí je boj o výhry úplná brnkačka.

Na bonus se vyplatí počkat 

Hlavním lákadlem ve většině mašin jsou bonusovky. Čekání na ně se někdy může pořádně prodloužit, ale v téhle hře budete doufat, aby bonus padnul co nejpozději. Zlaté mince, které padají v hlavní hře, mají totiž ještě jednu úlohu kromě vytváření rámečků pro wildy. Každá mince přidává bod do ukazatele vlevo nahoře (mince, které padnou do rámu, můžou přidat i více bodů) a ve chvíli, kdy nasbíráš 200 bodů, zvýší se násobitel pro free spiny. Tento násobitel se může vyšplhat až do neuvěřitelných x1000! Samotné volné točky se spustí ve chvíli, kdy na prostřední tři válce padnou kamkoli červené vlajky s nápisem SCATTER. V následujících třech točkách sbíráš mince s nápisem ROME, přičemž každá z těchto mincí ukrývá výhru v rozmezí 0,5 až 50násobku sázky. Vždycky, když v některém spinu padne mince, zresetuje se počet toček zpět na 3. Bonus končí až ve chvíli, kdy nezbývají žádné točky nebo když se zaplní celé plátno. Ve druhém případě se ještě všechny výhry zdvojnásobí. Navíc se celková výhra z bonusovky vynásobí multiplikátorem získaným v hlavní hře.
Obrázek - Na bonus se vyplatí počkat 
Pan Zelený: „Netent zase přišel s něčím nevšedním a musím říct, že mě tahle mašina chytla. Díky funkci s rámečkama, který se zaplňujou wildama, mi každou chvíli přijde slušnej balík.“ Pan Červený: „Když po dlouhým čekání dorazí bonusovka s pořádným násobitelem, tak si připadám jako Russell Crowe ve filmu Gladiátor, když se ve finální scéně postaví císaři.“

Mrkněte také na tohle