Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 18. 8. 2022 Recenze

Rich Kittens: Zahrajte si na kočkovanou a odneste si diamanty!

Hry od Apolla už dlouhá léta baví hráče nejen v Česku. Pecky od tohoto tuzemského výrobce jsou populární hlavně díky originálním mechanikám, netradičním motivům a skvělé grafice. Jinak tomu není ani u horké novinky Rich Kittens. Zaposlouchejte se do podmanivé melodie a počíhejte si na parádní výhru!

Křížem krážem za diamanty

Na graficky luxusně zpracovaném čtyřválci narazíte na hrdiny, které můžete znát ze hry Pinky Cat. K výhře potřebujete aspoň 3 karetní znaky, které spolu s kočičí packou zajišťují nižší výhry. Za vyšší symboly, konkrétně ninja myšku a psího detektiva shrábnete ve čtyřech kusech pěkný 40 a 60násobek a za nejlukrativnější symbol ve hře, kterým je zářivý diamant, zkasírujete dokonce 160násobek. 

Určitě vás potěší i počet výherních linií, kterých je 81. Tahle mechanika, kterou znáte pod pojmem Criss cross, má dvě výhody. Nemusíte si pamatovat, která linie je výherní, zkrátka stačí najít 3 symboly na po sobě jdoucích válcích zleva. Druhou předností je fakt, že je snadnější trefit víc výher naráz v jedné otočce.

Přijde bonusovka?

Patříte mezi hráče, které čekání na bonusovou hru občas dohání k šílenství? Pak je tahle mašina právě pro vás. Apollo totiž základní hru vyladilo k takové dokonalosti, že žádná bonusovka není potřeba. Po každé trefě výherní symboly popraskají a shora napadají nové, které mohou vytvářet další výhry. Tahle funkce jde skvěle dohromady s Criss cross mechanikou a dává ještě větší šanci na uloupení krásných výher. Kromě toho na vás každou chvíli na válcích zamňouká růžová kočka, která nejenže nahradí jako wild všechny symboly, ale ještě výhru znásobí. Kočky se navíc násobí i mezi sebou, takže váš úlovek můžou zhodnotit i x4 nebo x8. A aby toho nebylo málo, každou otočkou jste ve hře o jeden ze čtyř nabitých Apollo jackpotů!
Pan Zelený: „Criss Cross hry mám spojený spíš s ovocem, takže jsem rád, že Apollo produkuje parádní osmdesátjedničky i s jinou tematikou. Grafika je jako vždycky top a celkovou atmosféru slotu doplňuje chytlavá znělka. Super! Pan Červený: „Klasický free spiny tu vůbec nechybí, chytit bombastickou výhru jde tady v každým spinu. Když symboly začnou praskat a na plátno napadaj dvě – tři kočky, tak je to fakt hukot 😊.

Mrkněte také na tohle