Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 11. 12. 2023 Recenze

Ready 4 Bets: Chytni výhry v záři reflektorů

Málokdo si dnes dokáže představit život bez sportu. Ať už se jedná o aktivní sportovce, nebo třeba jen fanoušky doma u televize. Pro ty, kteří rádi spojí svět sportu s napětím a radostí z výher máme skvělou zprávu. Český dodavatel Casimi si pro tebe připravil našlapaný sportovní hrací online automat s názvem Ready 4 Bets. Staň se šampionem a posbírej sladké odměny v podobě blyštivých výher.

Výhry pro každého fanouška

Online výherní automat Ready 4 Bets se na první pohled může zdát jako klasický pětiválcový automat s 11 výherními řádky. Kromě stylového tematického zpracování tě však překvapí také zajímavou herní mechanikou. Výhry se ti totiž budou počítat také ve čtverci 3x3, který se libovolně pohybuje po hracím poli. Určitě tě potěší, že tento čtverec v sobě skrývá hned 27 výherních linií s výplatami criss-cross. 

Celkem tento online slot obsahuje 15 různých symbolů a dalo by se říct, že čím větší sportovní náčiní symbol představuje, tím vyšší výhry shrábneš. Takový golfový, tenisový, nebo basebalový míček ti dá v pětici jen 4násobek vkladu. Střední výhry obdržíš za boxerské rukavice, za šišatý míč na americký fotbal, basketbalový míč, nebo masku hokejového brankáře, kde v maxu pobereš desetinásobek.

Nejvyšší výhry, které mohou tvou peněženku potěšit, pak nadělí kopačák, nebo pneumatika. Pět posbíraných pneumatik tě protáhne velmi pěkným 20násobkem vkladu. 

Obrať skóre na svou stranu

Co by to bylo za online automat, kdyby pro tebe neměla nějakou tu bonusovou funkci navíc. Kromě klasického pohárového wildu, který asi není třeba blíže představovat, je tu symbol scatteru. Pokud se ti kdekoliv na válcích podaří chytit 3–5 těchto symbolů, spustíš 10, 15, nebo dokonce 25 free spinů zdarma

Před zahájením bonusovky je na kole štěstí náhodně vylosován tip 1 na domácí, 0 na plichtu, 2 na hosty a také celkový kurz. V bonusové hře máš potom hned dva čtverce 3x3, a úkolem je posbírat co nejvíce násobitelů, které se přičtou k tvému tipu.  Levý čtverec dává domácím, pravý hostům a prostřední sloupec přičítá oběma. Pokud nakonec zvítězí tvůj tip, vyhráváš základní sázku vynásobenou nasbíraným multiplikátorem a také základním kurzem určeném na začátku bonusové hry. Dojdeš si i ty pro mega win za tiket? 
Pan Zelený „Chvilku mi trvalo, než sem herní mechaniku pochopil, ale jak na to člověk přijde, je to parádní zábava. Díky pohyblivému čtverci sbírám pěkné výhry navíc.“ Pan Červený: „Každý o mě ví, že jsem milovníkem sportu. Ale hlavně, když si při tom můžu zahrát o nějakou to výhru. Tady si nasbírám násobitele a jsem hned šampion“

Mrkněte také na tohle