Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 20. 3. 2021 Recenze

Pirate Adventures: Staň se vládcem všech moří!

Nabídka pecek od oblíbeného e-gamingu se opět rozšiřuje. Tentokrát možná o trochu méně známý titul, který ale rozhodně má co nabídnout. Ve hře Pirate Adventures se vydáte na rozbouřené moře, kde se pokusíte vyhrát lodní bitvu a zmocnit se tak ztraceného pokladu.
 

Lebky, které neztratily jiskru v oku

Na pětiválcovém stroji o 20 výherních řadách se točí klasické karetní hodnoty 9, J, Q, K a eso a samozřejmě také tematické symboly, které jsou hodnotnější. Ty nejvyšší, vlajková loď spolu s kapitánem Rudovousem vám nadělí výhru už ve dvou symbolech na výplatní linii. Parádních big winů se ale dočkáte i za znaky 9 – A. Ve hře jsou totiž lebky se žhnoucíma očima, které fungují jako žolíci a násobí úlovky x2. A Když se jich na výherní linii sejde víc, násobí se mezi sebou až do šestnáctinásobku!

Bitva o bonus

Cestu k bonusovce vám ukáže střelka kompasu s nápisem bonus. Stačí chytit 3 kompasy kdekoliv na prostředních třech válcích a stanete se svědky bitvy vlajkových lodí o nadvládu nad mořem. Z této bitvy hráč vždycky odplouvá jako vítěz, protože ať boj skončí jakkoliv, získává 10 free spinů.

Když zvítězí loď s černou vlajkou, spustí se volné točky s oblíbenou mechanikou – když dojde k výhře, symboly se zamknou a probíhá dotáčení, které neodečítá free spiny a pokračuje do chvíle, dokud se výherní kombinace rozšiřuje nebo se vytvářejí nové.

V červeném bonusu se na začátku vylosuje jeden ze symbolů, který bude vyplácet výhry, i když nebude přímo sousedit s ostatními symboly svého druhu. Stačí, aby padnul na jednu z výherních řad. Skvělé je to, že vylosovány mohou být jen obrázky kapitána, lodi, pokladu nebo děla, a tak o velké výhry není v tomto bonusu nouze.

Které lodi budete držet pěsti? Sázky na jednu plavbu jsou v rozmezí 5 až 10 korun a pirátská kořist se může vyšplhat až na 400 tisíc!
Obrázek - Bitva o bonus
Pan Zelený: „Pirátská pecka se e-gamingu moc povedla. Wild s násobkem, a ještě k tomu dva různý bonusy? Bomba!“ Pan Červený: „Asi nikoho nepřekvapí, že v bitvě fandím červený lodi 😊. Mechanika bonusu je fakt super, hlavně když se vylosuje kapitán nebo loď.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle