Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 18. 8. 2020 Recenze

Ozzy Osbourne Video Slot: Metalový nářez na Sazka Hrách!

Koncerty i festivaly jsou v Česku kvůli epidemii zavřené. To ale Sazce nebrání, aby do Čech přivedla rockovou legendu Ozzyho Osbourna. Ten se podobně jako třeba Guns N‘ Roses dočkal vlastního slotu díky švédskému studiu NetEnt. Tak to rozbalte s Ozzym naplno! 🎸

Výhry na jedné z 20 linií

Pětiválcová mašina obsahuje 20 výplatních linií. Roztočit ji můžete za vklady od 4 do 1000 korun a nejvyšší možnou výhrou je půl milionu. Navíc lepší výhry rozproudí Osbourna tak moc, že začne hrát jeden ze svých hudebních hitů! Při hraní slotu si tak můžete užít songy jako je třeba Crazy Train nebo Mr Crowley.

Protože je známý zpěvák hlavní postavou automatu, patří mu logicky ty nejlukrativnější symboly. Čtyři různé hodnoty Ozzyho doplňuje lebka, kříž, havran a růže. Tyhle metalové symboly vyplácí méně. 

Pořádný nášup bonusovek

Kromě ikonek zpěváka a metalových artefaktů se ve hře objevuje i WILD s podobou netopýra a na 1., 3., a 5. válci se může vyskytnout Scatter. Pokud chytíte pouze dva, nemusíte zoufat. I za ně se totiž aktivuje extra funkce re-spinu. Na jeho začátku se otevře v levém horním rohu Symbol Spinner, který určí, jaký symbol bude mít výhodu. V pravém horním rohu se otevře okno Feature Symbol, který rozhodne o výhodě pro vybranou ikonku. 

Získat můžete funkci Coin Win, kdy vyhráváte rovnou mince do hry. Pokud padne Wild, vybraný symbol se po dotočení válců promění v žolíka. Pokud získáte funkci násobitel symbolu, všechny výhry se násobí hodnotou x2 nebo x3. A poslední extra funkcí, kterou lze trefit, je Upgrade. Ta promění symbol na další v pořadí ve výplatní tabulce a přinese tak vyšší výhry.

Obrázek - Pořádný nášup bonusovek

Cítíte výhru? Vsaďte bonusovou sázku!

Na Feature Symbolu se může ukázat i Scatter. Ten je v tom případě tak třetím chyceným a stane se to samé, jako když chytíte tři Scattery v základní hře. Získáte hned 4 otočky zdarma a před každým roztočením se aktivuje již zmíněná funkce Charge up, která se objevuje i u re-spinu. Během toček zdarma navíc můžete vyhrát až dalších 7 roztočení. 

Stále vám to připadá málo? Pro ty největší fanoušky si Ozzy připravil ještě jedno překvapení. Můžete si vsadit dvojnásobek sázky díky tlačítku Bonus Bet. Díky téhle extra sázce můžete vyhrát více free spinů nebo navýšení násobitele x5 a x7. A to se za to riziko navíc vyplatí! 

Pan Zelený: „Spojení nejlepšího metalisty se slotem? Paráda. NetEnt do hry navíc dostal super funkce a i dva Scattery umí potěšit!" Pan Červený: „Nejlepší je funkce bonusový sázky. Sice vkládám víc, ale za častější re-spin a další výhody to fakt stojí."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle