Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 5. 3. 2024 Recenze

Ovocná klasika pro pravé fajnšmekry

Osvědčená klasika nikdy nevyjde z módy. To platí i o tomhle peckovém hracím automatu od českého výrobce Casimi. Výherní automat 81 Multiways Classic tě přenese do světa Las Vegas ani nemrkneš. Pohodlně se usaď a nech se bavit jednoduchou herní mechanikou. Borci z Casimi vsadili na osvědčený recept - 81 výherních linií, klasické symboly a naskakující výhry. Co víc si přát?

S touhle mašinou si užije každý

Tenhle automat 81 je nenápadný a jednoduchý, proto mu rychle přijdeš na chuť. Nenajdeš tady žádné blikání ani složité wildy, proto ji ocení hlavně fajnšmekři, kteří ví, co je dobré. Kasinová online hra tě ale bude bavit i pokud jsi nováček ve světě online casina.

Čtyři válce s 81 výherními liniemi s vyplácením stylem "criss cross" jsou prostě sázka na jistotu. Stačí pár kousků ovoce a nějaký ten Wild a už to pěkně cinká. Navíc k výhře ti stačí najít v řadě alespoň 3 symboly.

Ryzí klasika s násobícími wildy

Na hracím poli ovocného online automatu najdeš ty nejklasičtější symboly jako za starých časů. Pravá sranda začíná se zvonky, které ti už při třech přináší čtyřnásobek vkladu a při čtyřech symbolech násobí sázku x20.

Tři zelená jablíčka násobí sázku šestkrát a čtyři dokonce x40. Nejvíc tě ale potěší sedmičky, když se sejdou tři ve výherní kombinaci, znamená to desetinásobek sázky a čtyři sedmičky znásobí sázku dokonce x80!

Pravá sranda ale začne, když se ve výherní kombinaci objeví symboly Wild. Nejenom, že se promění v jakýkoliv symbol z linie, ale navíc ještě násobí výhru. Jeden Wild znamená dvojnásobek, dva Wildy čtyřnásobek a když ti padnou tři Wildy, výhra se vynásobí x6.

Zahraj si čtyřválcový český automat zdarma nebo za peníze a můžeš si tak přijít na pěkný balík!
Zelený: Ovoce je zdravé, nejraději mám kyselá zelená jablíčka. Nejvíc mě ale těší, když padnou sedmičky v kombinaci s Wildem. To jsou pak výhry jedna radost. Červený: Baví mě klasika, u které si odpočinu, ale taky pěkně sype. I když se to nezdá, tak 81 výherních linií umí vykouzlit pěknou výhru. Stačí pár kousků ovoce a k tomu nějaký ten Wild a výhra začne pěkně naskakovat.

Mrkněte také na tohle