Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 21. 2. 2024 Recenze

Ocean Hunter: Vylov z hlubin oceánu epické výhry!

Nabídka hracích automatů od světového providera iSoftBet se v našem online casinu Sazka Hry znovu rozrůstá. Tentokrát se vydáš lovit big winy do oceánu, ve kterém kralují pořádně divocí bílí žraloci. Můžeš se těšit i na mnoha hráči oblíbenou, vzrušující funkci Bonus Buy!

Žraločí hněv tě zaručeně potěší

Na pětiválcovém výherním automatu Ocean Hunter s dvaceti výplatními řadami najdeš známé karetní symboly 10, J, Q, K a A, za které získáš spíš drobné výhry do 4násobku sázky. Mořské poklady a lovec s lovkyní žraloků už pro tebe nachytají o něco lepší úlovky a nejvíc vyhraješ za symbol loga hry na zakrvácené vodě. Pětice těchto obrázků ti vynese 25násobek sázky.
 
Bílý žralok funguje jako wild a objevuje se pouze při speciální funkci Wild Frenzy, která se může spustit náhodně při jakémkoli roztočení. Na válce herního automatu vplují až čtyři žraloci a každý z nich může výhru násobit až x4, přičemž násobky u žolíků se sčítají. 
 
Výskyt těchto žraloků bílých můžeš zvýšit aktivací tlačítka Extra Bait. Za každou otočku pak sice zaplatíš o půlku víc, kromě častějšího výskytu wildů si ale zajistíš i větší šanci na získání free spinů zdarma!
 

Roztoč až čtyři sloty najednou

Tref na hracím online automatu Ocean Hunter na válcích 1, 3 a 5 zelený symbol lodního radaru, a ten tě nasměruje k přísně tajné lokalitě, kde se nachází celých 15 free spins zdarma, během kterých to můžeš roztočit až na čtyřech automatech najednou.

Klíčem k úspěchu jsou v bonusovce kyslíkové lahve. Jejich sbíráním si postupně odemkneš další sady válců a zároveň po jejich zpřístupnění získáš zamčený wild přes celý válec.
 
Kromě toho za každých 10 nasbíraných lahví dostaneš další dvě točky zdarma gratis a padne-li kdekoli alespoň jeden radar, dostaneš dokonce tři extra zatočení zdarma. Pořádná porce spinů dává velkou šanci na odemčení všech čtyřech automatů, na kterých si užiješ tři válce plné divokých žraloků!

Navíc jak už bylo nastíněno na začátku naší recenze, na bonusové otočky zdarma tu nemusíš čekat bůhvíjak dlouho. Aktivací tlačítka BUY FUNKCE si můžeš bonusovku jednoduše koupit. Zahraj si automat zdarma nebo za peníze a staň se úspěšným lovcem big winů!
 
Pan Zelený: „Tak tohle je slušná divočina. Na bonus si radši počkám, přeci jen vysolit stonásobek sázky najednou se mi úplně nechce. Občas se ale vyplatí trochu zariskovat a připlatit si za Extra Bait, to se to pak žraloky na plátně jenom hemží.“ Pan Červený: „Free spiny zdarma mě v týhle hře fakt chytly. Točit na čtyřech online slotech zároveň je nevšední zážitek a může to přinést ještě nevšednější výhry. Proto když chci rychlou akci, neváhám, a bonus kupuju 😊!“

Mrkněte také na tohle