Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 15. 9. 2023 Recenze

Move It!: Rozhýbej své výhry

Český výrobce online automatů Casimi se do toho nebojí šlápnout a hrne do tebe jednu pecku za druhou. Přesvědčit se můžeš v parádním novince s originální mechanikou Move IT! – a rozhýbej své výhry do nebeských výšin.  

Výhry z obou směrů

Tahle našlapaná mašina ti nabídne pěkně zpracovanou grafiku s retro nádechem a také pět válců s patnácti výherními liniemi, na kterých najdeš mix ovocných symbolů, které ti nadělí spíše nižší výhry do 4násobku sázky. Karetní znaky (káry, listy, piky a srdce) ti dokáží nadělit už hezčí výhry od pěti do dvacetinásobku tvého vkladu. Červená sedmička pak naděluje rovný třicetinásobek tvé sázky za pětici. Velkou předností tohoto hracího automatu je vyplácení výher z obou směrů. Nechybí samozřejmě ani symbol wildu v šedém poli, který nahrazuje všechny symboly a v pěti vytvoří také výherní kombinaci, která ti nadělí velice pěkný čtyřicetinásobek tvé sázky a z toho už nějaký ten big win kouká. 

Let´s move

V tomto online slotu, podobně jako u jiných online her z nabídky tohoto providera tě čeká pořádná dávka akce, kterou zajišťují toček zdarma. Netradičně však není třeba čekat na scattery, nebo jiné speciální symboly. Stačí když ti na válci 2 nebo 4 přijde prázdné pole. V následujících 4 zatočení zdarma se poté vytvoří čtverec 2x2, do kterého se s každým respinem posune sousední symbol podle hodinových ručiček. Díky vyplácení z obou stran je tak téměř každá volná otočka zdarma výherní. 
Pan Zelený: „Je paráda si na chvilku odskočit od klasických her. Tahle si mě získala hlavně vyplácením z obou stran, takže výhry se jen sypou.“ Pan Červený: „Prázdné pole spouští free spiny zdarma? To jsem teda ještě neviděl. Baví mě, jak se to hýbe a tvoří další a další výherní kombinace. S nějakým tím wildem navíc výhry cinkají jak o život.“

Mrkněte také na tohle