Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 28. 5. 2020 Recenze

Mad Mechanic Deluxe: Další peckový automat od Apolla!

Naši hráči milují hry, které můžou znát z českých kamenných kasin. I proto jsme se rozhodli, že přidáme do naší nabídky hrací automat Mad Mechanic Deluxe od Apolla. Tenhle výherní Apollo automat je v Česku mega oblíbený především díky extra funkcím. Na Sazka Hrách má ale obrovskou výhodu v podobě jackpotů.

Pět výplatních linií

Tak jako jiné výherní automaty od Apolla i Mad Mechanic Deluxe roztočíte už od pěti korun a můžete si automat vyzkoušet ve free módu zcela zdarma. Maximální možná sázka je rovná tisícovka. Pětiválcový hrací automat je velmi přehledný. Nachází se na něm totiž jen pět výherních linií, které můžou přinést výhru až 405 000 Kč.

Šílený mechanik zaujímá hlavně symbolem WILD a jeho všemi funkcemi. Žolík nahrazuje všechny symboly ve výherních kombinacích. Nižší výhry přinesou karetní symboly 9-A, vyšší pak obrázek s nářadím, robotem nebo třeba pohlednou mechaničkou.

V hlavní roli WILD

WILD ale umí i parádnější věci! Hned čtyři funkce jsou ve hře aktivovány náhodně. V první nahradí žolík některé běžné karetní symboly, v druhé se objeví mezi válci robot, odstraní symboly a namísto nic dá přes celé válce wildy. Ve třetí funkci roztočí mechanická ruka jednotlivé válce a ve čtvrté se wild zamkne na své pozici a probíhají otočky zdarma. V nich se vždy WILD posune o jednu pozici vlevo a otočky zdarma trvají tak dlouho, než se wild z herní plochy neodsune.

Ve hře lze získat free spiny zdarma za chycení na válcích alespoň 3 symbolů BONUS. Ve hře se dá ulovit 10–30 otoček zdarma a jejich počet se odvíjí od počtu chycených bonusových ikonek. Během zatočení zdarma se navíc ve hře opět objevuje mechanická ruka, která přemisťuje WILDY.

A proč si zahrát Mad Mechanic Deluxe právě v našem online casinu Sazka Hry? Obrovskou výhodou jsou bonusové jackpoty, které máme zapnuté na všech automatech od Apolla. Ty padají náhodně a můžou vám přinést pohádkovou výhru i za nejnižší sázku.

Obrázek - V hlavní roli WILD
Pan Zelený: „Mad Mechanic je fakt šílenej. Teda v tom nejlepším slova smyslu! Funkce, který umí symbol WILD, jsou jedním slovem paráda." Pan Červený: „Tohle je absolutní klasika z českých kasin. Robotická ruka ve hře umí pořádně zamíchat hrací plochou a pak se výhry jenom sypou."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle