Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 28. 5. 2020 Recenze

Mad Mechanic Deluxe: Další peckový automat od Apolla!

Naši hráči milují hry, které můžou znát z českých kamenných kasin. I proto jsme se rozhodli, že přidáme do naší nabídky hrací automat Mad Mechanic Deluxe od Apolla. Tenhle výherní Apollo automat je v Česku mega oblíbený především díky extra funkcím. Na Sazka Hrách má ale obrovskou výhodu v podobě jackpotů.

Pět výplatních linií

Tak jako jiné výherní automaty od Apolla i hrací automat Mad Mechanic Deluxe roztočíte už od pěti korun a můžete si automat vyzkoušet ve free módu zcela zdarma nebo v režimu za peníze. Maximální možnou sázkou je v online slotu rovná tisícovka. Pětiválcový hrací automat je velmi přehledný. Nachází se na něm totiž jen pět výherních linií, které můžou přinést výhru až 405 000 Kč.

Šílený mechanik zaujímá hlavně symbolem WILD a jeho všemi funkcemi. Žolík nahrazuje všechny symboly ve výherních kombinacích. Nižší výhry přinesou karetní symboly 9-A, vyšší pak obrázek s nářadím, robotem nebo třeba pohlednou mechaničkou.

Hlavní roli v automatu hraje WILD

WILD symbol umí na herním poli provést parádní kousky. V online automatu se kdykoli mohou aktivovat náhodně hned čtyři bonusové funkce.

Při první bonusové funkci nahradí žolík některé běžné karetní symboly. Jakmile se zapne druhá funkce, objeví se mezi válci robot, odstraní symboly a namísto nich umístí na celé válce wildy. Ve třetí funkci roztočí mechanická ruka jednotlivé válce a ve čtvrté funkci se wild zamkne na své pozici a dále probíhají otočky zdarma. V nich se vždy WILD posune o jednu pozici vlevo a točky zdarma trvají tak dlouho, než se wild z herní plochy neodsune.

Ve hracím automatu lze také získat free spiny zdarma za chycení na válcích alespoň 3 symbolů BONUS. V online casino hře se dá ulovit 10–30 zatočení zdarma a jejich počet se odvíjí od počtu chycených bonusových ikonek. Během volných zatočení se navíc ve hře opět objevuje mechanická ruka, která přemisťuje WILDY.

A proč si zahrát výherní automat Mad Mechanic Deluxe právě v našem online casinu Sazka Hry? Obrovskou výhodou jsou v kasinu bonusové jackpoty, které máme zapnuté na všech automatech od Apolla. Ty padají náhodně a můžou vám přinést pohádkovou výhru i za nejnižší sázku. Chytněte nejvyšší platinový jackpot a máte vyhráno!

Obrázek - Hlavní roli v automatu hraje WILD
Pan Zelený: „Mad Mechanic je fakt šílenej. Teda v tom nejlepším slova smyslu! Funkce, který umí symbol WILD, jsou jedním slovem paráda." Pan Červený: „Tenhle herní automat je absolutní klasikou z českých casin. Robotická ruka ve hře umí pořádně zamíchat hrací plochou a pak se výhry jenom sypou."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle