Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 8. 2. 2023 Výherci

Lukáš opět zabodoval!

Už jste se také podívali na Havaj za princeznou Tiki? Čtveřice výherců už tam plánujete letět znova, protože takové výhry jim jen tak nikdo nedá.

Lukášův nejoblíbenější film je Trosečník a online automaty s oceánskou tematikou jsou pro něj jedna báseň. Už jednou na tomto hracím automatu ulovil mega výhru a v úterý ráno si šel pro další big win. Z ovoce se mu podařilo vymačkat za 300 korun nádhernou výhru za 397 800 Kč. Nejspíš ho najdete s kloboukem na hlavě, jak leží v houpací síti pod palmami.    

V televizi nedávno sledovali, jak přežívají lidi v Dominikánské republice a tak se trojice Martin, Klára a Petr společně rozhodli vyrazit v úterý na písčitou pláž havajských ostrovů a těšili se na relax a šumění vln.

Martinovi se podařilo za stovku vylovit z hluboké kaňonu perly za 113 500 Kč. Paráda!
 
Kláře se za 80 korun povedlo z mořského dna získat perly za krásných 88 240 Kč. Jen tak dál!

Petr měl také štěstí a za 60 kaček doplaval pro perly v hodnotě 68 130 Kč. Skvělý výkon!

Úspěšných lovců pokladů je čím dál více a všichni si odnesli více než 1000násobek!

Egyptské drahokamy

A máme tu dalšího Lukáše, který v úterý večer za stovku zaletěl do dalekého Egypta výherního automatu 5 Stones, kde pomocí drahokamů, které uložil do panelu v hrobce aktivoval skryté dveře. Za nimi se mu naskytl nádherný pohled na zlaté šperky v hodnotě 100 000 Kč. Gratulujeme k báječnému 1000násobku sázky!

Ďábelské zlato

Hráči Davidovi nejvíce sedí vzrušující online slot Hell Mania, kde se mu v úterý čertice roztáhly přes tři válce a za dvě stovky mu nadělily výhru za 100 600 Kč. Pekelný násobek!

Mrkněte také na tohle