Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 26. 3. 2020 Recenze

Hell Mania: Pekelně vzrušující hra

Sazka Hry představují další českou novinku! Tentokrát je to žhavý výherní online automat od Synotu Hell Mania, který vás dostane do pekla. To běžně sice nemá úplně tu nejlepší pověst, díky skvělé práci vývojářů z Uherského Hradiště se ale dost možná změní!

Expandující WILD i multiplikátor výher

Pětiválcový český online slot z dílny Synotu je plný pekelných symbolů. Lucifer, pentagram nebo třeba vidle jsou doplněny o klasické karetní hodnoty. Nejatraktivnějším symbolem, a to doslova, je ale WILD čertice, která expanduje na všechny pozice na válci.

Hell Mania má pouhých pět výherních linií a maximální výhrou z jedné otočky je 500 tisíc. Minimální sázka začíná na pouhé koruně a končí na 450 korunách.

Nízký počet výherních řad vynahradí funkce multiplikátor. Ta násobí výhry, pokud jsou na prvních 3, 4 nebo na všech válcích stejné karetní symboly – tedy hodnoty 10, J, Q, K a Eso. Násobek výhry x3, x4 nebo x5 se orientuje podle počtu shodných válců. Tuhle funkci už na Sazka Hrách můžete znát například z automatu Blood od českého studia Apollo Games.

Pan Zelený: „Další parádní kousek od Synotu, který sice nemá žádné bonusy, multiplikátor výher to ale krásně vynahradí."  Pan Červený: „Na Hell Manii mám nejradši WILD čertici. Ta mě dokáže rozpálit do ruda!" 😈 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle