Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 12. 9. 2023 Recenze

Lucky Icons: Který symbol si zamiluješ?

Rodinka výherních online automatů od českého studia Casimi už se v našem casinu pěkně rozrostla a čítá 20 herních titulů. Jedním z nejnovějších přírůstků je pecka Lucky Icons, která sází především na jednoduchou mechaniku ve spojení s hravou grafikou a možností vyhrát pořádné big winy.

Výherní emoji

Mašina s pěti válci a pěti výherními řadami je nabitá symboly, které denně vídáme na obrazovkách našich telefonů a mnohdy nám řeknou víc než slova. Možná nejde o symboly, které ti vyvstanou v mysli jako první, když se řekne ‚emoji‘, o to víc tě ale překvapí, jaké umí nadělit výhry. I z malého mráčku občas zaprší, a tak ti za tenhle symbol kápne menší výhra už ve dvou kusech. V pětici za ně shrábneš stejně jako za letadlo, stromeček a domeček 40násobek sázky. 

Ikony škrabošky a klíče ti odemknou brány k ještě větším výhrám, v pěti kusech si za ně přijdeš na rovný 100násobek sázky. A které emoji potěší nejvíc, když blikne na displeji? Ano, je to srdce, a v tomhle slotu ti udělá pořádnou radost – plná řada těchto červených symbolů tě obdaruje 1000násobkem sázky!

Peníze na ruku za scattery

Herní automat sice nenabízí free spiny zdarma, příjemný bonus tu ale nechybí. Mezi mráčky a letadly totiž můžeš spatřit i hvězdy, které fungují jako scatter symboly, takže vyplácí výhru kdekoli, aniž by spolu musely sousedit. Stačí, aby kamkoli na plátno padly alespoň tři, a výhru máš v kapse. Pět hvězd kdekoli na válcích ti přihraje extra 50násobek přímo do tvojí kapsy.
Pan Zelený: „Rád si občas máčknu jednodušší automat bez složitých funkcí, ale většinou jsou to hry s ovocem. Proto cenim Casimi, že se rozhodli ovocnej trh říznout něčím originálním, super!“ Pan Červený: „Když padne lajna srdíček, tak mám snad větší radost, než když mi je pošle ve zprávě moje drahá polovička. Za takovou výhru jí vezmu na pořádnou véču a ještě nám zbyde na zábavu 😊.“

Mrkněte také na tohle