Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 6. 6. 2024 Recenze

Lucky 81: Roztáhni opony ovocné show!

Svět online automatů se sice neustále posouvá o levely výš, některé oldschoolové online sloty se ale stále drží na výsluní. Jednoduché mašiny plné šťavnatého ovoce mají zkrátka pořád své kouzlo a u hráčů jejich obliba snad nikdy neklesne.

Jedním z takových výherních automatů 81 je i Lucky 81 od Apolla. Nakoukni za opony ovocné show a užij si báječné výhry a k tomu si zahraj o nadupané jackpoty, které padají jak na běžícím páse!

Natrhej ovoce a sedmičky navrch

V žádném klasickém hracím automatu od Apolla nesmí chybět pořádná porce ovoce. Na čtyřech válcích se sedmi výherními řadami tu menší výhry sklidíš za třešně, citróny a pomeranče.

Švestky a kiwi si vychutnáš už o něco víc, a z melounů se ti udělaj boule za ušima, když za ně dostaneš 10násobek sázky. Stejnou nálož zkasíruješ i za zvonky, a nebyl by to oldschool slot, kdyby chyběly sedmičky, které vyplácí 50násobek sázky. Malou zvláštností je to, že výhry se vyplácejí jen za 4 symboly, nikoli za 3. Tenhle drobný nedostatek je ale bohatě vynahrazen wild symbolem.

Zacinká ti plné plátno?

Hrací automat doporučujeme hrát se zapnutými zvuky. Jen tak si totiž vychutnáš ten pocit, když online slot zacinká a vedle válců se rozsvítí číslice 81. To značí příchod wild symbolu, kulaté cedule s číslem 81.

Žolík nejen že nahrazuje všechny ostatní symboly, ale i spouští zajímavou bonusovou funkci, kdy výherní automat získá pěkných pár výherních řad navíc, kdy se jejich počet ze 7 navýší na 81. V tu chvíli chceš vidět jediný: plný plátno jednoho symbolu a big win je na světě. Wild navíc umí vytvořit výherní kombo i sám o sobě a nadělí ti krásný 150násobek sázky!
Pan Zelený: „Ke klasickým ovocným slotům, jako je Lucky 81 se vždycky rád vracim. Člověk zkrátka ví, co od nich může čekat a vždycky se u nich dobře pobaví.“ Pan Červený: „Miluju ten zvuk, když automat zacinká a já už vim, že na plátno padne wild a naroste počet výherních linií. Pak už se jenom modlim, aby přišlo plný plátno, nebo čtyři žolíci 😊.“

Mrkněte také na tohle