Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 21. 6. 2022 Recenze

Joker 50 Deluxe: Osvěžte se fajnovým ovocem

Dnes už kultovní hrací automat Joker 40 od Synotu se dočkala nového kabátu. Nemusíte se ale bát, že byste přišli o oblíbeného šaška, šťavnaté ovoce nebo o uklidňující melodii. Právě naopak, ve verzi výherního online automatu Joker 50 Deluxe, který si můžete vyzkoušet v demu zdarma si toho užijete ještě víc.

Víc válců, víc zábavy!

Kromě změny barevného pozadí si na první pohled všimnete, že tento online slot získal jeden válec navíc. Jak název napovídá, navýšil se i počet výherních linií ze 40 na 50. K výhře potřebujete klasicky 3 symboly na jedné z linií. Pestrý výběr ovoce zůstává beze změny, nejvíc šťávy vymačkáte z hrušek a jahod, které v šesti nadělí 15násobek. Přestože jde o ovocnou mašinu, nejbohatější sklizeň vás čeká za sedmičky, které jsou zde ve dvou barvách a sklidíte za ně 20násobek. Vaši pouť ovocným sadem zpříjemní vysmátý šašek, který je wildem a nahrazuje všechny symboly kromě scatterů. Navíc i sám může vytvořit výherní kombinaci a nadělit vám až 50násobek sázky. 

Deluxe porce free spinů zdarma

Navýšení počtu válců a výherních řad si žádá i extra porci free spinů zdarma. Volné točky spouští scatter symbol v podobě hvězdy a stačí najít aspoň 3 kdekoli na herní ploše. Platí tady pravidlo, že čím víc, tím líp – 3 hvězdy vám nadělí 10 free spinů a s každou další hvězdou vás čeká přídavek 10 zatočení zdarma. Můžete si tak přijít na 40 free spinů zdarma, což je slušná porce, ale nemusí být konečná, kdykoli během bonusu můžou padnout další hvězdy a s nimi další šance na parádní výhry. I v tomto hracím Synot automatu jste navíc už od jedné kačky ve hře o luxusní diamantové jackpoty!
Obrázek - Deluxe porce free spinů zdarma
Pan Zelený: „Stará dobrá klasika bez zbytečných složitostí. Výherní násobky se nezdají být nijak velký, ale výhry většinou padaj na více liniích zároveň, takže se pěkně nasčítaj 😊.“ Pan Červený: „Miluju zvuk rolniček na šaškově čapce. To je vždycky předzvěst big winu!“

Mrkněte také na tohle