Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 7. 7. 2019 Jak hrát

Online automaty: Jak (vy)hrát na Sazka Hrách

Výherní automaty jsou jednoznačně nejrozšířenější hazardní hrou po celém světě. Jejich oblíbenost vychází především z jednoduchosti her, kdy hráčům trvá obvykle jen chvíli hrací automat pochopit. Další obrovskou výhodou je jejich zpracování, které dnes již zpravidla bývá na vysoké úrovni a hráče snadno vtáhnou do svého děje.

Proč hrát na Sazka Hrách

Hráči online automatů mají oproti zákazníkům kamenných kasin velkou výhodu v bonusování. Pro všechny nové zákazníky online casina Sazka Her je připravený vstupní bonus v celkové výši až 25 300 Kč se 100 zatočeními zdarma. Pro stávající si pak pan Zelený s panem Červeným připravili pravidelný páteční bonus Happy Friday nebo i tematické akce, jako je nyní například Festivalová sezóna. Takové výhody nikdo jiný na českém trhu nenabízí!

Jak hrát s co největší šancí na výhru?

Stejně jako u online rulety ani u online automatů neexistuje zaručený návod, jak vyhrát. I tak si ale hráč může zvýšit pravděpodobnost zisku peněz na svou stranu například výběrem automatu. Každá hra má totiž nastavenou svou výhernost, která v procentech udává, kolik hra z dlouhodobého hlediska vyplatí hráčům zpět.

A ačkoliv mezi hráči často koluje fáma, že se výherní podíl pohybuje mezi 30–50 %, pravda je úplně jinde. České zákony totiž jasně říkají, že návratnost technické hry musí být mezi 75–100 %. Pokud si tak hráč vybere výherní automat s vyšší „výherkou“, zvyšuje svou šanci na zisk. 

Půlmilionové výhry na Sazka Hrách

Ve výsledku si ale každý hráč nakonec zvolí tu online hru, která se mu nejvíce líbí a která ho nejvíce baví. Doporučujeme si vybrat online slot, který nabízí casino bonusy, jako jsou třeba točky zdarma nebo další jiné extra hry. Všechny online automaty si v našem casinu může vyzkoušet bez registrace zcela zdarma.

I díky nim se totiž na každého může usmát štěstí a hráč může za jedinou otočku vyhrát až 500 tisíc korun. 

Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle