Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 18. 9. 2023 Recenze

Hot Spin Hot Link: Vytoč si v kole štěstí HOT výhry!

V Česku ne tolik rozšířené, ale o to víc oblíbené výherní automaty od iSoftbetu často nabízejí monstrózní výhry i za nízké vklady. Jinak tomu není ani v online slotu Hot Spin Hot Link, který je čtvrtým do rodiny populárních Hot Spin her od tohoto herního studia. Vytočíš z něj maximum?

Famózní bonusy na kole

Nedáš dopustit na klasické symboly jako jsou třešně a melounky nebo zvonky a sedmičky, ale zároveň máš rád nějakou tu akci navíc? Pak jsi právě kápnul na tu pravou hru pro tebe. Pětiválcový online automat s dvaceti výplatními řadami nabízí kromě těchto symbolů i blyštivé diamanty, za které si v pětici odneseš 25násobek sázky, a peníze správným směrem (do tvé kapsy) nasměrují i wildy, které kromě nahrazování ostatních symbolů vyplácí výhry i samy o sobě.  Pořádně divokou jízdu si v základní hře užiješ díky kolu štěstí, které se může náhodně spustit v jakoukoli otočku. Vytočit si můžeš až 10 wildů navíc, 2-5 wild válců, nebo násobitel pro danou otočku až x25. Padne-li ti červené pole HOT LINK, vstoupíš přímo do bonusové hry!

Respiny s HOTTEST výhrami

Do bonusu HOT LINK se dostaneš i v tom případě, když kdekoli na válcích najdeš 5 barevných scatterů. V bonusu na tebe sice nečekají klasické free spiny zdarma jako v předchůdcích Hot Spin nebo Hot Spin Deluxe, tím ale tenhle speciál neztrácí na atraktivitě. Čekají tě zde 3 respiny ve stylu Hold and Win, přičemž počet respinů se vždy resetuje, když padne scatter. Cílem je propojit co nejvíc scatterů do obřích Hot Link symbolů – čím víc políček zabere jeden symbol, tím vyhraješ větší násobek tvojí sázky. I během bonusovky se může spustit kolo štěstí, a to když na válce padne symbol ‚Spin‘. Vytočíš si extra respiny navíc, další scattery nebo třeba ‚Prize Boost‘, který navýší potenciální odměny o 50x? Když se ti povede zaplnit celé plátno, odneseš si minimálně 100násobek, s trochou štěstíčka máš ale i slušnou šanci trefit ‚Hottest Prize‘ ve výši 250násobku sázky!
Pan Zelený: „Hot Spin automaty od iSoftbetu patřej mezi moje nejoblíbenější hry v našem casinu a trochu jsem se bál, že Hot Link už nebude mít co nabídnout. Musim ale říct, že mě vůbec nezklamal, pořád se něco děje a mechanika v bonusu je mega napínavá!“ Pan Červený: „Na pořádný HOT winy tu jde díky kolu štěstí narazit i v základní hře. Nejradši mám Wild Reels – když čekám, jestli mi nasype všech 5 wild válců za 500násobek sázky, tak by se ve mě krve nedořezal 😊.“

Mrkněte také na tohle