Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 3. 1. 2024 Recenze

Hook Up Joker: Žolík, co tě chytne a už nepustí!

Máš rád klasické výherní automaty se spoustou ovoce a vysmátých jokerů? Pak by mohla být novinka z dílny výrobce Tech4Bet tím pravým online slotem přímo pro tebe. Mašina s tradičními symboly a oldschoolovou grafikou tě zaručeně chytne díky originální mechanice. Navíc už za jednu kačku můžeš ulovit nabitý Royal Jackpot!

Nakrm svou kapsu ovocnými výhrami

V ovocném online automatu s pěti válci a 40 výherními liniemi si smlsneš nejen na třešních, švestkách či pomerančích, ale i na jablkách nebo hruškách. Z ovocných kousků ti určitě nejvíc zachutnají hrozny a melouny, které v pětici navýší tvůj kredit o krásný 10 a 15násobek. 
 
No a nebyla by to ta správná klasika, kdyby ve hracím automatu Hook Up Joker chyběly sedmičky. Ty jako nejvyšší běžný symbol vyplácí až 20násobek sázky, stejně jako joker, který navíc nahrazuje chybějící znaky do výherního komba.

První válec umí zázraky

To, čím je tenhle výherní automat výjimečný, je bonusová funkce Hook Up Feature. K jejímu spuštění stačí, když padne na první, modře označený válec stejný symbol. Pokud se první válec zaplní například sedmičkami a ve zbytku pole najdeš nějakou tu další sedmu nebo wilda, všechny pozice na řádku mezi nimi se vyplní stejným symbolem a můžeš se tak těšit na pořádnou výhru.
 
Tahle zajímavá featura je ještě víc vyšperkovaná v bonusu a free spinech zdarma. K získání pěti toček zdarma potřebuješ, aby na prostředních třech válcích padly červenozelené hvězdy. Pět zatočení zdarma se možná nezdá jako moc, ale méně je někdy více. Funkce Hook Up je totiž zaručená naprosto v každém volném zatočení, a navíc je automaticky první válec zaplněn Jokery. S tímhle trikem se lavina výher jen tak nezastaví, tak vyraz chytit legendární winy!
 
Pan Zelený: „Tak takovou akci jsem při prvním spuštění týhle nový casino hry fakt nečekal. Funkce Hook Up padá celkem často, a tak tu o napětí ani o výhry opravdu není nouze.“ Pan Červený: „Tahle bedýnka musí chytnout snad každýho. Svoje si tu najde jak fanda klasiky, tak hráči, co mají rádi herní automaty s originálními vychytávkami. Navíc potenciál pro epický big winy je v točkách zdarma fakt obrovskej!“

Mrkněte také na tohle