Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 3. 3. 2023 Recenze

Hexa Fruits: Proměníš ovocný nektar z pláství ve výhry?

Ovocné mašiny ze studia Casimi vtrhly na Sazka Hry jako uragán a nejednomu hráči už ukázaly, jak moc šťavnaté výhry umí nabídnout. Válce hry Hexa Fruits sice připomínají plástve, místo medu v nich ale najdeš parádní big winy.

Wildům s násobitelem ještě neodzvonilo

Na první pohled neobvykle vyhlížející herní plocha s šestiúhelníky místo čtverců obsahuje pět nakloněných válců, přičemž první a poslední sloupek má dva symboly místo třech. Výhru můžeš trefit na 15 výplatních řadách, kde potřebuješ trefit klasicky aspoň 3 stejné obrázky. Kromě tradičních třešní a švestek tu narazíš i na v automatech ne tak často viděné jahody nebo na šťavnaté ostružiny. Z těch vymačkáš v pěti kusech 10násobek sázky. Zajímat tě budou ale hlavně hvězda a zvonek. Hvězdy jsou nejvyšším symbolem, který ti v pěti nadělí 20násobek, a zvonky fungují jako wildy, které navíc tvoji výhru vynásobí x2!

Bonusové respiny

Podobně jako speciály šéfů Sazka Her (Super Sázka a Respin Twins), i tahle ovocná bomba je plná akce v podobě respinů. K jejich spuštění není třeba trefit výherní kombinaci, ani tři bonusové symboly. Stačí, když do samého středu herní plochy padne symbol „Wild Circle“. Ten náhodně vylosuje 1 – 5 opakovancýh otočení, a zůstane na svojí pozici jako wild. Potom začne k němu přilehlé symboly (kruh) otáčet proti směru hodinových ručiček vždy o jednu pozici, a to tolikrát, kolik padlo respinů. Během téhle funkce se tak můžeš radovat hned z několika výher!
Pan Zelený: „Palec nahoru dávám hlavně respinům za jedinečnost, protože podobnou mechaniku u tohohle typu bonusu jsem ještě neviděl. Navíc je pěkně zpracovaná i animace respinů, která vypadá jako přetáčení bubnu u revolveru. I přes poklidnou hudbu v pozadí si tak rázem připadám, jak na přestřelce na divokým západě.“ Pan Červený: „Nejlepší je, když do kruhu kolem symbolu Wild Circle padne pár zvonků. To už pak jenom doufám, ať padne co nejvíc respinů a libový výhry jsou zaručený 😊.“

Mrkněte také na tohle