Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 14. 12. 2023 Recenze

Hell Fruits: Čertovská nadílka pokračuje!

Mikuláš je už sice za námi, ale období pohádek s čerty je teprve před námi. Zpříjemni si čekání na Vánoce s našimi adventními bonusy, zakousni k tomu něco dobrého a roztoč čertovský hrací online automat Hell Fruits od Synotu. Čeká tě pořádná nadílka a hlavně máš šanci získat z automatu casino bonus v podobě diamantového Synot jackpotu a s ním až půl milionu korun!

Co peklo schvátí…

To už nenavrátí? To v tomhle výherním automatu určitě neplatí. Herní automat Hell Fruits sází na jednoduchost a přehlednost. Na pěti válcích budeš moct trefit výhru na pěti výplatních liniích. Stejně jako by měly být mikulášské nadílky plné ovoce, tak i čertovská bedna od Synotu překypuje těmito oblíbenými symboly. 
 
S nižším počtem výherních řad sice výhry nepadají jedna za druhou, ale když už, tak stojí za to. Nejvíc šťávy vymačkáš z tradičně vysoce hodnotných hroznů a melounů, za které ulovíš po 50 a 100násobku sázky. Sedmička s čertími rohy a kopytem pak vyplácí menší sumy i ve dvou kusech, v pěti pak znásobí tvůj vklad na spin x125, což už se vyplatí!

Pořádná divočina

Ač by se mohlo zdát, že jde jen o další ovocnou klasiku bez ničeho zvláštního, opak je pravdou. Lucifer střežící válce má v rukávu čertovské triky, které tě nenechají na holičkách. Kdykoli se může rozhodnout, že na válce náhodně nahází 1 až 15 wild symbolů, které nejen že nahrazují ostatní symboly, ale samy tvoří výherní kombinace. Tref 5 žolíků v linii a máš v kapse 200násobek sázky.
 
Kam čert nemůže, tam nastrčí ženu, tedy přesněji řečeno v tomhle výherním online automatu jde o čertici. Ta funguje jako Scatter symbol, za který zkasíruješ výhru, i když ti nepadne ve výherním řádku. K drobné výhře stačí najít kdekoli 3 čertice, čtyři rohatice už znásobí tvou sázku x20, a pětice těchto pekelně svůdných žen ti nasype neuvěřitelný 500násobek. Tak nebuď Janek, a vyraz lovit big winy přímo do středu pekla!
Obrázek - Pořádná divočina
Pan Zelený: „Kdo si hraje, nezlobí. I hráč online slotů si zaslouží pořádnou nadílku, a i když tady na válcích neposkakuje Mikuláš, Lucifer s čerticí se postarají o to, že neodejdu s prázdnou.“ Pan Červený: „Když jde o ovocný automaty, tak jsem spíš fanda criss cross her. V těch se ale nemůže stát, že by čert naházel klidně celý plátno wildů. Tahle čertovina si mě získala 😊.“

Mrkněte také na tohle