Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 29. 2. 2024 Recenze

Harlequin Dice: Zavítej do kabaretu a odnes si tučnou výhru

Vítej v kabaretu online casina Sazka Hry, kde se všechno leskne a třpytí! Za oponou hracího automatu Harlequin Dice od společnosti Synot se skrývá mnohem víc než jen ovoce. Najdeš jednu z nablýskaných výher nebo se ti poštěstí ještě více a odneseš si diamantový jackpot?

Nablýskané symboly přinesou nablýskanou výhru

Tenhle online slot od Synotu tě přenese do kabaretu starých časů, kdy se gentlemani scházeli v přítmí kabaretů, kde se všude lesklo samé zlato. Určitě tě potěší i starý známý formát 4 řad s 81 výherními liniemi.

Ve výherním automatu 81 se budeš cítit jako doma. Na pódiu sice nenajdeš tanečnice kankánu, ale za to tě přivítají všechny tradiční symboly, které dobře znáš.
V ovocném mixu nechybí švestky, pomeranče a třešně. Dvojnásobnou výhru ti ale přinesou ve 4 kusech melouny a hrozny. Když se na pódiu zatřpytí sedmičky nebo zvonky, můžeš se radovat dokonce z 10násobku sázky.

Elegán Harlequin ještě zvýší výhru!

Co by to bylo za kabaret, kdyby chyběl Harlequin v kostkované čepici s rolničkami? Tenhle fešák tě fakt potěší, protože funguje jako Wild. Největší show ale zahraje, pokud se na pódiu objeví s dalšími třemi kamarády – 4 harlekýni totiž násobí výhru x100!

Říká se, že není všechno zlato, co se třpytí. Kostky na zlatém podnose jsou ale opravdový poklad, tomu věř. Když se ti přikutálí aspoň 3 červené kostky, otevře se ti bonusová hra s free spiny zdarma ve VIP salonku jen pro tebe. Kolik otoček zdarma získáš, o tom rozhodnou 3 nebo 4 kostky. Určitě si ale z volných zatočení odneseš parádní výhru. 

Roztoč online automat zdarma nebo za peníze a vyhraj řadu epických výher!
Pan Zelený: Kabarety jsem měl vždycky rád! I když nejsou na podiu tanečnice kankánu, tak mě tahle show fakt baví. Hlavně když se v herním automatu objeví Wild, to pak výhra pěkně skáče nahoru. Pan Červený: Baví mě casino hry, které mají hodně výherních linií, když se začnou výhry sčítat, to se pak červenám radostí. A nejvíc mě baví, když mi kostky nadělí free spiny zdarma s parádními výhrami.

Mrkněte také na tohle