Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 6. 2. 2024 Recenze

Hardcore: Online automat pro pravé hráče

Od vynálezu prvního mašiny prošly výherní automaty dynamickým vývojem. Na to, aby si sis zahrál herní automat už naštěstí nemusíš čekat dlouhé fronty, můžeš se zabavit kdykoli z pohodlí domova v online casinu Sazka Hry, kde se maximální možné výhry vyšplhaly do úplně jiných výšin.

Na některých přednostech online slotů se ale zub času nepodepsal, a tak si stále vychutnáš šťavnatou porci ovoce a jednoduchou mechaniku. Přesně na to se můžeš těšit ve hracím automatu Hardcore od Tech4Betu.

V jednoduchosti je krása

Hardcore je kasinová online hra nejen pro hardcore hráče, ale i pro ty, kteří s hraním online automatů nemají tolik zkušeností. Je totiž extrémně jednoduchá na pochopení, což jí dělá unikátní. Obsahuje tři válce s pouhou jednou výherní linií, tvůj úkol je tedy prostý: seřaď tři kusy jednoho ze symbolů na prostředním řádku pěkně v rovince, a výhru máš v kapse.

Srovnej sedmy do latě

Mohlo by se zdát, že trefit symboly na pouhé jedné výplatní linii je těžký úkol, opak je ale pravdou. Na válcích najdeš jen čtyři symboly, a čím míň druhů symbolů, tím je jejich seřazení do výherního komba jednodušší. A o jakých výhrách je řeč? Za hrozny sklidíš 5násobek, z melounů se nadlábneš o něco víc, zvonky ti přihrají 20násobek, a červené sedmy zhodnotí tvůj vklad x100!
 
Vyzkoušíš hrací automat nejdřív zdarma v režimu pro zábavu nebo to rovnou roztočíš za peníze? Na jeden spin si můžeš vsadit už od jedné korunky, a i za tenhle drobák se na tebe s trochou štěstí může usmát nabitý Royal Jackpot, který startuje na 300 tisících!
Pan Zelený: „Atmosféru online slotu skvěle dokresluje hardcore hudba při každým spinu. Při výherní točce si navíc poslechnu skvělej kytarovej riff 😊.“ Pan Červený: „Myslel jsem si, že jsem hardcore hráč, ale takovejhle hardcore ovocnej automat jsem ještě neviděl. Vlastně má ale všechno, co potřebuju ke štěstí. Na jedný lajně padá jedna výhra za druhou, a navíc tu můžu chytnout jackpot už za korunu.“

Mrkněte také na tohle