Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 29. 11. 2022 Recenze

Happy Nuts: Svižný automat s bonusy aneb tři oříšky pro hunterku

Apollo online automaty patří mezi klasiku českých casin a dokáží skvěle skloubit hratelnost s výherností. Ovoce je tentokrát vytesané ze dřeva a posazené do prkenného příbytku mega rychlého tříválce. K tomu všemu na této online hře máte šanci získat jako casino bonus platinový Apollo jackpot, který běžně přesahuje hranici 400 000 Kč! 

Dřevorubec seká výhry

V nabušeném tříválcovém automatu Happy Nuts na vás čeká 27 výherních linií, kde k výhře stačí jako obvykle 3 stejné kusy kvalitního dřeva. Třešně s citrony nikoho moc nezajímají, ale za pomeranče se švestkami už začíná pravá zábava. Nejlépe jsou na tom hrozny a melouny, ze kterých se dá vymačkat 10 nebo 15násobek sázky. Wildem je dřevorubec se sekyrou, který na vás kouká z okna, jak kdyby měl zácpu. Sice možná vypadá nejistě, ale s výhodnou výherní kombinací velmi rád pomůže.

Mystery oříšky a ranec toček zdarma

Posbírejte 3 oříšky se zlatým nápisem "BONUS" a spustí se bonusová hra s free spiny zdarma. Kolik celkem získáte otoček zdarma závisí na tom, který ze 3 lískáčů si vyberete. Rozpětí je opravdu široké. Lze objevit jak 2 zatočení zdarma, tak i neuvěřitelných 1 250 free spinů! Během bonusovky navíc padají speciální MYSTERY oříšky, které v základu nenajdete. Za jeden lískový ořech s fialovým označením MYSTERY obdržíte náhodně určenou výši výhry v rozmezí od 5 až do skvělého 25násobku sázky!
Obrázek - Mystery oříšky a ranec toček zdarma
Pan Zelený: „Miluju pohádku Tři oříšky pro popelku. Tohle mi přijde jako její upravená slotová verze, kde můžu z oříškové bonusovky trefit rekordní počet free spinů. Vždycky, když vybírám oříšek, tak jsem jako na trní kolik free spinů nakonec dostanu a jsem nadšený, když dostanu minimálně dvouciferný číslo.“ Pan Červený: „Vyhodnocení výher je fakt rychlovka, ani se nenaděju a už konto hezky naroste. V bonusovce mi přistál jeden mystery symbol za druhym, tomu říkám krmeníčko. Do tohohle lesa plnýho bonusů bych chodil pořád!“

Mrkněte také na tohle