Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 12. 3. 2024 Recenze

Golden Age 27: Zažij zlatou éru výher!

Online automaty od Apolla patří mezi klasiku českých casin a snoubí v sobě skvělou grafiku, jednoduchost a možnost velkých výher. Jinak tomu není ani na zlatem orámovaných válcích výherního automatu Golden Age 27. Dopřej si trochu luxusu, shrábni tolik big winů, kolik jen uneseš, a navíc si zahraj o nabité Apollo jackpoty!

Ovoce nad zlato

Vyhrát na tomhle tříválcovém online slotu není žádná věda. Vzhledem k tomu, že disponuje celkem 27 výherními liniemi, tak k výhře ti bude stačit najít tři stejné symboly kdekoli na válcích.
Tahle skvělá mechanika, které hráči neřeknou jinak než ‚criss cross‘ úžasně vynikne i vzhledem k tomu, jak velké násobky za pouhý jeden řádek jednoho symbolu si můžeš vytočit.
 
Prim v hracím automatu hraje pozlacené ovoce a najdeš tu jak oblíbené třešně a pomeranče, tak i třeba netradiční ananasy. Nejvíc šťávy vymačkáš ze švestek, hroznů a melounů. Nektar z těchto symbolů naplní tvůj pomyslný džbán 20, 50 a 100násobkem sázky!

Za víc peněz ještě víc muziky

Speciálním symbolem, který ti zajistí ty nejlepší úlovky, je čtyřlístek. Kromě toho, že jde o nejlukrativnější znak ve hře, od sázky za 10 Kč a více funguje i jako wild, který doplní chybějící symbol do výherního komba. 
 
Jestli ti sázky v téhle hladině moc neříkají, a radši točíš za 30 kaček a víc, má pro tebe Golden Age 27 zajímavý bonus. Od této sázky ti čtyřlístek přinese ještě více štěstí, protože tvoje výhry ještě znásobí x2. A když na plátně chytíš čtyřlístek na každém válci, znásobíš svůj vklad na spin x200 bez ohledu na výši sázky!
Pan Zelený: „Jednoduchý, a přitom nevšední a zábavný herní automat, borci z Apolla zkrátka opět nezklamali. Spojení ovoce a tří válců je nesmrtelné, tahle zlatá éra jen tak neskončí.“ Pan Červený: „Tenhle hrací automat mě baví po všech stránkách. Dobře se na něj kouká, poskytuje pořádný výherní násobky, a za zvýšení sázky mě odmění vylepšenou funkcí čtyřllístku, bomba 😊!“

Mrkněte také na tohle