Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 7. 9. 2020 Recenze

Ghosts ’n’ Gold: Tihle duchové vám škodit nebudou 

Na Sazka Hrách se objevuje první automat s megaways! Promakaná hra od      iSoftbetu Ghosts ´n´Gold má navíc kromě svých výplatních linií i jednu přednost, kterou je vysoký počet výplatních linií.

První hra s megaways!

Pojem megaways se v našem slovníčku hráče neobjevil, protože jsme zatím neměli v nabídce žádnou hru, která by tohle kritérium splňovala. O co vlastně jde? Aby hra mohla mít označení mega ways, musí mít vysoký počet výplatních linií. V případě slotu Ghosts ´n´ Gold to je například neuvěřitelných 3888 řad, na kterých můžete vyhrát. Existují ale hry, kde se počet možných výplatních linií mění v každém spinu a můžeme prozradit, že podobnou pecku už brzo na našem portálu představíme.

Duch rozhazuje po válcích wildy

Zpátky ale ke hře Ghosts. Automat má pět válců, kde na prvním jsou 3 symboly a na zbylých válcích je symbolů hned šest. Výhry jsou vypláceny cik cak a z jedné otočky si můžete odnést až 445 860 korun. Povolená výše sázek je od 1,5 Kč do šesti stovek na jeden spin.

Jak už název hry napovídá, hlavními hrdiny automatu jsou duchové. A musíme říct, že umí dělat extra čísla. Ve speciální funkci Wild Ghost Spins se během točení válců rozletí po herním plátně a rozhází po nich 3 až 8 wildů.

To samé dělají i ve free spinové bonusovce, kterou odemknete alespoň 3 symboly bonus a získáte za ně 8 nebo 18 otoček zdarma. Počet free spinů se odvíjí od počtu bonusových symbolů. Duch vám během nich ale rozhazuje wildy po válcích o dost častěji.

Tak vypravíte se do strašidelného domu?

Obrázek - Duch rozhazuje po válcích wildy
Pan Zelený: „Megaways jsou super novinka. Skoro 4000 výplatních linií na slotu je nářez.“ Pan Červený: „Tenhle duch umí vykouzlit radost. Je super sledovat, kolik wildů na válce hodí.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle