Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 20. 6. 2023 Recenze

Frutiki Tribe: Kolik ti vyčaruje šaman ovocného kmene?

Už u hracího automatu Scary Night nás vývojáři z Apolla přesvědčili, že umí i zdánlivě ohranému ovoci vdechnout novou, hravou tvář. Nadešel čas se přesunout ze strašidelného hřbitova do trochu veselejšího prostředí kmene Frutiki. Havajský kmen zdivočelého ovoce střeží nejen obří výhry, ale i nadité Apollo jackpoty. Tak ho pojď pořádně očesat!

81 výherních linií

Na první pohled veselá online hra s povedenými animacemi a zvuky vyladěnými k dokonalosti tě nadchne také svou jednoduchostí. Trefit na čtyřech válcích výhru je s 81 výplatními řadami brnkačka – stačí najít aspoň tři stejné symboly kdekoli na sousedících válcích zleva, a už kasíruješ. Nejvyššími symboly jsou hrozny a vysmátý meloun, které ti ve čtyřech kusech přihrají 60 a 160násobek sázky. Díky speciálním vychytávkám si ale přijdeš na pořádné výhry i za níže postavené členy kmene.

Spiny zdarma a násobící wild

Jednou z hlavních předností online slotu Frutiki Tribe je to, že na krásné výhry nemusíš čekat na bonusové free spiny zdarma. Otočku zdarma totiž dostaneš pokaždé, když vyhraješ. Výherní symboly totiž vždy popraskají a jsou shora nahrazeny novou sadou ovoce, ze které můžeš vymačkat další šťávu. To se může opakovat neomezeně, a to bez odečtení sázky. Jeden spin se tak může pořádně prodloužit a výhra krásně narůst – hlavně když se do výherní kombinace přimotá šaman s maskou vyřezanou z kokosu. Tem totiž funguje jako wild, a kromě toho, že nahrazuje všechny ostatní symboly, násobí i tvoje zisky. Jeden žolík x2, dva x4 a tři žolíci v kombu dokonce x8! Tak si namíchej drink, oblíkni havajskou košili a hoď se do pohody s touhle ovocnou rozvernou bandou!
Pan Zelený: „Tenhle výherní automat je prostě z jinýho světa. Pár otoček a jsem pohlcenej pohodovou atmosférou. Teď už jenom trefit jackpot a popíjet drinky na havajský pláži 😊.“ Pan Červený: „Pobavil jsem se už jenom těma promakanejma zvukama, kdy má každý ovoce svojí originální sadu výkřiků :D. Nejvíc mě ale samozřejmě berou výhry, který jsou tady bombastický. Je super, jak se díky propadání symbolů i menší úlovek nakonec vyšplhá do krásnýho big winu!“

Mrkněte také na tohle