Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 3. 5. 2023 Recenze

Scary Night: Seber hrobníkovi jackpot z lopaty!

Máš rád velké výhry a pro strach uděláno? Pak jsi na správném místě. Na hřbitově Apollo automatu Scary Night sice strašidelné ovoce leckoho vyděsí, ale nemusíš se bát, že by ses musel pro výhru hrabat v rakvích. Narazíš mezi náhrobními kameny i na jeden z jackpotů?

Strašidelný criss cross

Stylová grafika, jednoduchost a skvělá mechanika. To jsou hlavní taháky téhle čtyřválcové mašiny z dílny studia Apollo. Princip vyplácení výher je stejný jako v oblíbených hrách se slovem ‚multi‘ v názvu. Při 81 výherních liniích ti tedy stačí najít aspoň 3 stejné symboly kdekoli na po sobě jdoucích válcích zleva a výhru máš v kapse. Nejvíc šťávy vymačkáš z hroznů a melounů, které ti ve čtyřech nasypou 40 a 60násobek, za šklebící se masitou dýni si přijdeš dokonce na 160násobek sázky. Slušných zisků se ale dočkáš i za obyčejné pomeranče, švestky nebo citróny, a to hlavně díky speciálním funkcím.

Nekonečné spiny a multi wild

Většina automatů láká především na casino bonus v podobě free spinů zdarma. Spustit bonusovku ale často trvá věčnost, a tak výherní automat Scary Night sází na jinou vychytávku. Po každé trefě výherní symboly popraskají a shora napadají nové, které mohou vytvářet další výhry. Tahle funkce jde parádně dohromady s criss cross mechanikou a dává ještě větší šanci na uloupení krásných výher. Navíc se k výherním kombinacím každou chvíli přimotá smrťák s čapkou na hlavě, který nejenže nahradí jako wild všechny symboly, ale ještě výhru znásobí. Žolíci se navíc násobí i mezi sebou, takže tvoji trefu můžou zhodnotit i x4 nebo x8. A aby toho nebylo málo, každou otočkou jsi ve hře o Apollo jackpot, který může padnout za jakoukoli sázku!
Pan Zelený: „Řek bych o sobě, že jsem nebojsa, ale když jsem zapnul tuhle pecku se zvukem, tak jsem měl celkem nahnáno. Když mi ale začly padat výhry vynásobený wildem x2 a x4, kuráž pro lovení platinovýho jackpotu se dostavila ihned!“ Pan Červený: „Tak tady klasická bonusovka fakt není potřeba. Padání symbolů po výhře je vlastně takovej free spin jako odměna za výhru, a to mě děsně baví 😊.“

Mrkněte také na tohle