Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 14. 5. 2024 Recenze

Fruity Square: Namíchej si ovocný salát s výhrou

Už tě nebaví klasické ovocné online automaty, ale nechceš hrát ani hry s jiným tématem? Pak je nová kasinová online hra Fruity Square od výrobce Casimi přesně to pravé, co potřebuješ. Na třech válcích se sedmi výherními liniemi sice najdeš ovoce, ale v netradiční hranaté formě. Jasně, jsou tu evergreeny jako citrony, melouny nebo švestky, ale padají tady i méně obvyklé druhy, jako třeba kokos, kiwi nebo dračí ovoce.

Které ovoce je nešťavnatější?

Největší balík shrábneš za kousky ovoce, které se na hracích automatech moc často nevidí. Tak třeba za tři kokosy vyhráváš 6násobek sázky. Výherní linie z jahod násobí sázku x8. A nejsladší ovocíčko je dračí ovoce. Výherní linie z tohoto netradičního kousku ti přinese 14násobek sázky, a to už je solidní výhra!

Komu se nelení, tomu se zelení big win

Ke správné ovocné mašině patří wild. Tady ho najdeš v podobě čtyřlístku na druhém nebo třetím válci. Pokud symbol wild vytvoří na válcích výherní kombinaci, roztáhne se po celé délce válce a spustí se respin.

Kromě běžného wildu tady najdeš ještě symbol double wild. Pokud ti padne do výherní kombinace, tvoje výhra se ještě zdvojnásobí.
 
A to pořád není všechno! Pokud se na herním poli objeví 9 stejných symbolů, spustí se bonusová funkce Lucky Wheel. Na kole štěstí ti pak padne násobitel celkové výhry – můžeš si tak přijít na dvoj- až pětinásobek výhry, a to už je pěkný balík!
Pan Zelený: „Double wild je fakt pecka! I z obyčejného ovoce dokáže udělat parádní výhru!“ Pan Červený: „Wildy, které se roztahují po celém válci mám nejraději. Jen ať se pole pěkně zazelenají a mně skáčou big winy do kapsy!“

Mrkněte také na tohle