Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 8. 3. 2024 Recenze

Free Diamonds: Vyměň diamanty za pohádkové výhry

Diamanty jsou nejlepší přítel všech žen, to není žádné velké tajemství. Drahé kameny ze hracího automatu Free Diamonds od výrobce Adell ale potěší i pány. Zvlášť, když se jich potká víc v řadě a přemění se na výhru. Podaří se ti mezi lesklými kamínky najít některý z tučných Adell jackpotů?
 
V tomhle výherním automatu si budeš připadat jako v nejdražším klenotnictví, diamanty všech tvarů i barev tě doslova oslní. V klenotnictví by tyto kameny spoutali do prstenů a náhrdelníků, to by ale byla věčná škoda! Naše diamanty jsou volně vystaveny na rudém výstavním podkladu s 5 válci a 26 výherními liniemi.

Najdeš ty nejdražší diamanty?

Jak už to tak bývá, některé kamínky mají větší hodnotu, některé menší. A jako vždy, čím více stejných symbolů nasbíráš, tím větší mají cenu. Nenajdeš tady dva kameny se stejným výherním násobkem.

Nejmenší hodnotu mají žluté a červené diamanty.
U modrých a oranžových kamenů už je to o něco lepší a vyfasuješ za ně v 5 kamíncích 16násobek nebo 24násobek. Kamínky, za které už se pěkně napakuješ jsou fialové a zelené, které v 5 kusech vyplácí 40 nebo 80násobek sázky. 

Nejvzácnějším drahokamem je v herním automatu dokonale vybroušený modrofialový briliant, ze kterého se ti rozzáří oči na první pohled. Ten násobí sázku při 3, 4 nebo 5 kusech x40, x80 nebo i x200!

Ještě víc výher s Wildy a Free Spiny

Kromě těchto nádherných kamenů najdeš na válcích online automatu i symboly Wild, které nahradí ve výherní linii jakýkoli symbol. A to pořád není všechno, v tomhle klenotnictví jsou diamantů plné trezory!

Pokud najdeš v casino hře speciální symboly písmen a podaří se ti poskládat slovo FREE, spustí se bonusová hra s 10 free spiny zdarma. V bonusové hře pak můžeš najít složený symbol Wild, který se roztáhne po celém válci a pak už jen koukáš, jak se tvoje investice do drahých kamenů úročí.

A ještě něco. Kromě drahých kamenů, Wildů a bonusové hry jsi při každém zatočení automatu za peníze i s minimální sázkou 5 korun ve hře o Adell jackpot – a každý hráč ví, že ten může padnout úplně kdykoliv!
Pan Zelený: "Líbí se mi, jak se ty kamínky třpytí, ještě víc se mi ale líbí, když se začnou směňovat za výhry. Symboly FREE bych klidně nosil na řetězu na krku, ale kdykoliv je rád vyměním za bonusovou hru!" Pan Červený: "Nejvíc mě baví složený Wild v bonusové hře. Když se kameny rozběhnou do všech stran a celý válec je najedou Wild, už jen sleduju jak mi naskakuje výhra. To vždycky chápu, proč si ženy vybraly za svého nejlepšího přítele právě diamant."

Mrkněte také na tohle