Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 26. 5. 2020 Recenze

Flame Busters: Uhaste požár a objevte skvělé výhry!

Nové hry přibývají na Sazka Hrách každý týden. Včera jsme vám v naší kanceláři představili Rocket Fellas od studia Thunderkick a i dnes se zaměříme na novinku od tohoto výrobce, kterého máme v Česku v nabídce pouze my. Automat Flame Busters zaujme hlavně svojí grafikou připomínající staré arkádovky.

243 výplatních linií ve stylu Super Maria

Pětiválcový automat Flame Busters nabízí hráčům to, co milují nejvíc. Hra vyplácí všechny kombinace, kdy jsou alespoň tři stejné symboly zleva kdekoliv na válcích. Máte tak 243 šancí na pořádnou trefu! Z jedné otočky si můžete odnést výhru až 396 tisíc korun. Vklady se pohybují od 2,5 do 75 Kč.

Styl hry připomíná nintendové hry, jako je třeba legendární Mario. Možná i proto jsou klasické karetní symboly (A–10) ve tvaru mincí. Největší hodnotu mají ale postavy v čele s hasičem, který v náručí drží zachráněnou kočičku.

Pokud se objeví na hracím plátně symbol ohně, všechny plameny se přemění potom v jeden stejný symbol a požár vám může přinést super výhru. Další extra funkcí je Fire Drill. Během něj se může jakákoliv karetní hodnota, která se na herní ploše objeví, přeměnit na symbol ohně a poté se znovu promění v jeden shodný symbol.

Free spiny s 5 levely

Hra nabízí ale i promakanou bonusovku v podobě free spinů. Ty získáte za alespoň 3 chycené symboly s požárním alarmem. Ve hře je 10-20 otoček zdarma a jejich počet se odvíjí od počtu bonusového symbolu.

Free spiny mají 5 úrovní, kdy do dalšího levelu se dostanete za postupně 3 ulovené symboly, které spustily celý bonus. S postupem do vyšší úrovně zároveň hráč získá dvě další točky zdarma. Po výstupu hasičů do další části hořícího domu se vždy v každé úrovni přeměňuje jedna hodnota mince za symbol ohně. V páté úrovni se tak už ze všech hodnot A-10 stává oheň. Zkrotíte požár?

Obrázek - Free spiny s 5 levely
Pan Zelený: „Zasadit požárníky do starého arkádového stylu? To může napadnout asi jen vývojáře z Thunderkicku. 😄 Hra je ale rozhodně povedená a originalita jí nechybí!" Pan Červený: „Free spiny jsou boží. Je paráda, že se v každé úrovni mění jedna mince navíc v symbol ohně. Hasiči z něj pak uhasí pořádnou výhru."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle