Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 18. 8. 2023 Recenze

Extremely Hot: Vlna veder přináší žhavé výhry

Léto se po krátké pauze vrátilo v plné síle a s ním i nové mašiny od Amusnetu. Schovej se před vlnou veder někam do stínu, osvěž se ledovým drinkem a užij si extrémně žhavé výhry v peckovém online automatu Extremely Hot. Padne ti jeden z přehřátých casino bonusů v podobě Jackpot cards?

Pár sedmiček a jsi v balíku

Pětiválec Extremely Hot sází na jednoduchost v kombinaci s potenciálem pro obří výhry. Čeká na tebe 5 pevně daných výplatních linií, na kterých najdeš ty nejoblíbenější symboly. I z nejnižších třešní, citrónů, pomerančů a švestek vymačkáš slušnou porci šťávy, v pětici 40násobek. Zlaté cihly s nápisem BAR navýší tvoje konto až o 200násobek, a pět červených sedmiček z tebe udělá boháče – znásobí tvoji sázku x1000!

Extra bonusy

Ve hře sice nenajdeš wild symboly nebo free spiny zdarma, ale tenhle menší nedostatek bohatě kompenzují jiné bonusy. Chyť 3, 4 nebo 5 zlatých hvězd kdekoli na plátně a přilepšíš si o 2, 10 nebo 50násobek sázky – výhoda tohohle bonusu je to, že peníze máš jistý, aniž by symboly padly na výherní linii. Druhý bonus je ještě větší paráda a je spojený s ovocnými symboly. Pokud zaplníš jedním ovocným symbolem celé tři válce, vynásobí se ti výhra x3, za čtyři válce x4, a plné plátno se násobí stejně jako ve hrách Hell Mania nebo Pirátská Plavba dokonce x5!
Pan Zelený: „Ovoce od Amusnetu mi jen tak nezhořkne. Hry mají sice trochu oldschoolovou grafiku a nenabízí kdovíjaké vychytávky, ale extrémně dobře vyplácí, a navíc mi tu můžou padnout 4 různý jackpoty 😊.“ Pan Červený: „Točky zdarma tu ani v nejmenším nechybí. Násobení ovocem zaplněných válců je totiž krásně vynahradí. 1000násobek tu trefim i za obyčejný třešně, když padne plátno!“

Mrkněte také na tohle