Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 25. 1. 2024 Recenze

Dumb Fish: Rybky, co ti splní víc než tři přání!

Každý z nás určitě někdy zapřemýšlel nad tím, co by si přál, kdyby se mu povedlo lapit kouzelnou rybku, která splní jeho největší tužby. Jestli by tvým přáním bylo vyhrávat ostošest, vyzkoušej v našem online casinu nový hrací vodní automat Dumb Fish z dílny providera herních automatů Casimi, a vytáhni z hlubin oceánu pořádné big winy!

243 cest za výhrou

Popadni šnorchl a vydej se prozkoumat korálový útes pětiválcového online slotu Dumb Fish. O to, že si budeš připadat jako na dovolené v Karibiku, se postará nejen pěkná grafika a animace, ale i příjemné zvukové efekty. Velkou výhodou tohoto online automatu je celkem 243 výherních linií, k výhře tak stačí najít aspoň tři symboly na sousedících válcích zleva.
 
Výhry ti zajistí celá plejáda mořských živočichů. Za obyčejnou rybí kostru a za medúzy shrábneš spíš drobné, za zobce a žraloka jsou ale už výhry zajímavější. Nejvíc vyplácí mořský ďas, který ti svou lucerničkou posvítí na 8násobek sázky.

K jakým násobkům se proplaveš?

K tematickým výherním automatům neodmyslitelně patří zajímavé bonusové funkce, které nechybí ani tady. K výhrám ti dopomůže fialová chobotnice, která funguje jako wild, a nahrazuje tak všechny ostatní symboly. S každou výherní otočkou tě pak čeká ještě extra odměna.
 
Bonusová odměna spočívá v respinu, tedy opakované točce zdarma. Výherní symboly popraskají a ostatní rybky vpravo se posunou plaváním doleva, čímž mohou vzniknout další výherní kombinace. Tahle otočka zdarma se může pořádně prodloužit, a navíc se s každým úspěchem postupně navyšuje násobitel až na x4. To ve spojení s 243 výplatními liniemi zaručuje krásné výhry, a to i za obyčejnější symboly!
Pan Zelený: „Není nad to v zimě vyrazit někam do tepla a plavat mezi barevnejma rybkama v křišťálově čistým moři, nebo se aspoň zasnít u týhle skvělý mašiny. Kdo ví, třeba si tu vytočím na pořádnou dovču 😊?“ Pan Červený: „Herní automat Dumb Fish krásně ukazuje, že se občas vyplatí vynechat ovoce a vrhnout se do neprobádaných vod. V casino hře se pořád něco děje, a hlavně díky respinům s násobitelem jsem sklidil nejeden giga win!“

Mrkněte také na tohle