Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 12. 4. 2023 Výherci

Dubnové velkolepé výhry

Poslední březnový den si Roman nahlas zazpíval společně s nemrtvím sborem ve hracím automatu Esqueleto Explosivo 2, kde mu při refrénu za stovku přistála do kapsy skvělá výhra za 65 870 Kč. Blahopřejeme!

This is Sparta!

Hráč Lukáš je v srdci hrdým bojovníkem a tak šel na apríla válčit do pětiválcového online automatu Almighty Sparta, kde za sázku 150 korun napíchl na své kopí krásnou výhru za 76 710 Kč. Gratulujeme!

Opakované free spiny zdarma

Hráč Zdeněk se minulé úterý v oblíbeném výherním automatu Black Pearl potopil hluboko až k perlám, kterému spustily točky zdarma, které mu za 49 kaček vynesly parádních 85 820 Kč. 

Hráčka Martina skočila šipkou do moře o den později ve středu a nad hladinu za 72 korun vyzvedla královský poklad za 128 320 Kč. 

Hráči Karlovi se zadařilo následně ve čtvrtek, kdy ve stejném automatu trefil řadu zatočení zdarma, které mu za 180 korun vydělaly 160 860 Kč.

Všem třem přejeme štěstí i v dalších jejich hrách!

Překvapivá výhra

Hráčce Lence se povedlo v online slotu Burning Hot nalézt minulé úterý vzácný čtyřlístek, který jí za stovku přinesl úžasnou výhru v hodnotě 122 200 Kč. Bravo!

Mrkněte také na tohle