Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 20. 1. 2021 Recenze

Druids‘ Dream: Dubový háj je wildů ráj!

Druidové, původně keltští kněží, bývají v různých příbězích a filmech vykreslováni jako staří a moudří čarodějové. V nové pecce od NetEntu jsou ale vyobrazeni jako mladí strážci lesa s jediným úkolem: nadělit vám v rámci bonusových funkcí pořádné výhry.

Výhry chodí z obou stran

Jednou z hlavních předností této 40liniové hry je vyplácení výher z obou stran. Nemusíte tak po prvních třech válcích zoufat, že jste nic netrefili, protože výhra může přijít i zprava. K výhrám samozřejmě dopomáhají symboly wild, které mohou zaplnit celý 2. a 4. válec. Když se k wildům na 2. nebo 4 válci připojí scatter, tak se žolíci zamknou a spustí se respin. Počet otoček zdarma se odvíjí od počtu wildů, které funkci spustily.

Z respinu rovnou do bonusovky

Kromě toho, že si během respinů můžete díky zamknutým wildům přijít na pěkné výhry, máte díky nim velkou šanci získat bonusovku. Pokud totiž na 2. i 4. válci padne scatter, získáte 6 otoček zdarma. Během free spinů navíc za každý wild získáte jednu točku navíc.

A teď přijde to nejlepší! Všechny wildy, které byly na 2. a 4. válci při spuštění bonusu, zůstanou po celou dobu trvání bonusu zamčené na svých pozicích. V žolíka se promění i scattery, které bonus spustily, a vy tak můžete vyhrát až 8 otoček zdarma.

Během free spinů se navíc můžou objevit wildy i na 3. válci a když se k nim nachomýtne medvěd, dostanete další 3 točky navíc. Ve spojení s výhrami vyplácenými z obou stran se dá tak v bonusu přijít na pořádné big winy.

Maximální možnou výhrou může být za jeden spin až 500 tisíc. Minimální vklad na otočku jsou 4 koruny a maximální sázkou je rovná tisícovka.

Obrázek - Z respinu rovnou do bonusovky
Pan Zelený: „Tak tahle hra má bonusový funkce promakaný od A do Z, jako většina pecek od Netentu. Výhry vyplácený zleva i zprava jsou super.“ Pan Červený: „Za mě je jednoznačně největším lákadlem bonus. Díky respinům padá docela často a zamknutý wildy po celou dobu bonusu jsou prostě bombastický!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle