Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 18. 3. 2024 Recenze

Dragon’s Luck Megaways: Jdi štěstí naproti a vyhraj více než 10 000x!

Drak je nejen v Číně dodnes vnímán jako symbol síly, moci, úspěchu, ale i štěstí a bohatství. A přesně tyto dva poslední atributy čekají na dobrodruhy, kteří se vydají na vrchol Himalájí roztočit válce nového hracího automatu Dragon’s Luck Megaways od dodavatele Red Tiger. Hry od tohoto světového providera si vychutnáš exkluzivně jen v českém online casinu Sazka Hry, tak neváhej, a odnes si z dračího chrámu pořádné big winy!
 

Kolik tě čeká šancí na výhru?

Šest válců výherního automatu s proměnlivým počtem symbolů na válec v každém spinu – to je ve zkratce celosvětově stále více oblíbená mechanika Megaways, ze které budeš benefitovat i v této hře. Trefit výherní kombo je brnkačka, stačí stejně jako v criss cross automatech trefit aspoň tři stejné symboly na sousedících válcích, a výhru máš v kapse.
 
Díky vysokému počtu výherních řad, kterých může být v jednom spinu až 117 649, ani tolik nezáleží na tom, jaké symboly se ti podaří ulovit, ale spíš na tom, kolik se jich na plátně objeví, a tedy na kolika liniích je chytíš. I za obyčejné karetní znaky 10, J, Q, K a A si tak při troše štěstí přijdeš na slušnou sumičku.
 
Nebyla by to ale zábava bez prémiových symbolů, které ti přeci jen přinesou o něco větší výhry než obyčejná písmena. Narazíš tu na lekníny a koi kapříky, ale i na čínskou panenku, která v šesti kusech vyplácí 3,8násobek sázky, a šťastnou číslici 138, za kterou shrábneš krásný 38násobek.

Přinesou ti štěstí dračí mince?

V casino hře Dragon’s Luck Megaways sice nenarazíš na wild symboly ani na všemi oblíbené free spiny zdarma, v pomyslném rukávu má ale jiné fígle, které ti rozhodně přijdou vhod. Prvním z nich je samotný způsob vyplácení výher. Výhry tu totiž létají nejen zleva, ale i zprava, a dokonce i zprostředka. Tři stejné symboly na libovolných sousedících válcích ti tak garantují zisk.
 
Skvělou vychytávkou na cestě k bohatství jsou v megaways dračí mince. Ty se objevují jednotlivě, ale i jako mega symboly o velikosti 2x2, 3x3 nebo 4x4, a fungují jako mystery symboly. Po dotočení válců tak náhodně vyberou jeden ze symbolů, ve které se promění. 
 
Štěstěna je občas vrtkavá dáma a dračí mince tak mohou odhalit nízký symbol nebo symbl, který se zrovna nespojí do výherní kombinace. Nejen v tu chvíli mohou na scénu vlétnout draci, jejichž oheň způsobí, že se mystery symboly roztočí ještě jednou a přihrají ti tak hodnotnější symbol, a tím pádem i vyšší výhru!
Pan Zelený: „Megaways hry v Česku zatím tolik nefrčí a možná je to proto, že jsou tyhle online sloty často plné složitých funkcí. Hrací automat Dragon’s Luck Megaways je skvělý v tom, že je jednoduchý na pochopení, ale zároveň tu nechybí to hlavní, oč každému hráči jde – potenciál pro obří výhry!“ Pan Červený: „Výhry zleva, zprava i zprostředka si nechám líbit, tady to fakt lítá jak na běžícím páse. Při losování dračích mystery mincí jsem napnutej jak kšandy, hlavně když vidím, že se draci chystaj vychrlit oheň a navýší tak mojí výhru 😊.“

Mrkněte také na tohle