Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 22. 5. 2021 Recenze

Double Game 2: Je lepší než jednička?

Double Game 2 je další pecka od e-gamingu, kterou můžete znát z kamenných heren a kasin. Na první pohled by se mohlo zdát, že se hra nijak neliší od prvního dílu, české studio ale v pokračování oblíbeného automatu přidalo pár úprav, které vás určitě potěší.

Nabitější hlavní hra

Oproti jedničce je hlavní hra v Double Game 2 záživnější. Do slotu se přimíchaly nové symboly a díky většímu počtu výherních linií, kterých je zde 20, se na výhry tolik nenadřete. V jedničce vyplácely výhru za 2 trefené symboly nejnižší třešně. Ve dvojce lze také vyhrát už za dva chycené symboly, ale tentokrát jsou to ty nejvyšší – červená a zlatá sedmička. Zatímco scatter v prvním dílu fungoval i jako wild, ve dvojce si ponechal funkci spouštěče bonusu a úlohu žolíka přenechal nápisu „wild“.

Wild je klíčem k úspěchu

Zaprvé wild chodí oproti jedničce častěji a po více kusech, hlavní výhodou je ale to, že všechny výhry násobí x2. Wildy se podobně jako u dalších populárních her od tohoto výrobce ještě násobí mezi sebou, takže dva násobí úlovek x4 a 3 žolíci v lajně dokonce x8!

Nechybí ani bonusovka, kterou spustí 3 symboly „dg“ kdekoliv na plátně. Mechanika bonusu se nijak neliší od jedničky, jste odměněni 10 dublovanými točkami – první spin je klasika a ve druhém spinu jde o to, aby se shodovala pozice symbolů s prvním zatočením. Za každou shodu vám automat přihraje na konto 3, 5 nebo 15násobek sázky. V tomhle směru je tedy jednička o něco štědřejší, protože za shodu může vynést až 50násobek.
Pan Zelený: „Jsem rád, že bonusovka zůstala stejná, protože ta mě fakt baví, i když je celkem vzácná. Skvělý vylepšení vidím v počtu výherních řad a taky v tom, že ve dvou vyplácejí sedmičky místo třešní.“ Pan Červený: „Skoro mám radši jedničku, tisícinásobek za sedmičky a větší potenciál v bonusu se překonávají těžko. Ve dvojce jsou ale super wildy, který uměj díky násobkům taky vykouzlit pěkný výhry.“

Mrkněte také na tohle