Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 2. 8. 2021 Recenze

Divine Fortune Megaways: Božské výhry na vrcholu Olympu

Epická chrámová hudba, kde uslyšíte dusot koňských kopyt a řev krále zvířat vás vtáhne do děje. Když byl Perseus vyslán zneškodnit Medúzu, dceru mořského boha, která má místo vlasů hady, musel udělat vše pro to, aby se vyhnul očnímu kontaktu. Pouhý pohled do jejích očí totiž zabíjel. V horké novince od NetEntu Divine Fortune, která je inspirována řeckou mytologií, se ale pohledu Medúsy rozhodně bát nemusíte, ba naopak. Čím více jich spatříte, tím větší kořist si z Olympu odnesete!

Až 117 649 šancí na výhru

Ve světě velmi populární mechanika Megaways nabízí 6 válců, přičemž na všech válcích je při každém spinu jiný, náhodný počet symbolů (2 až 7). Od počtu symbolů na válcích se odvíjí i počet výherních řad, kterých může být při plně osazených válcích 117 649. I při takto vysokém počtu linií je ale hra přehledná, zkrátka vyhráváte vždy, když najdete 3 a více stejných symbolů na sousedících válcích zleva (u symbolů Medúzy dokonce jenom 2). Nižší výhry zajišťují karetní hodnoty 10 až A, větší úlovky na vás čekají za symboly orla, lva, Minotaura a už zmíněné Medúzy.

Nasedněte na Pegase a doleťte si pro balík

Symbol létajícího koně Pegase je v této hře klíčový. Plní totiž funkci funkci wilda a zároveň spouští respin. Ke spuštění respinu stačí kdekoliv natrefit na wilda. Ten se následně posouvá na svém válci směrem dolů a volné otočky pokračují do doby, dokud je na plátně aspoň jeden wild. Navíc když během dotáčení na válec s wildem padne další Pegas, vzepře se na zadní a obsadí celý válec, a tak jsou další respiny zaručeny. Pro vstup do bonusovky vám stačí získat kdekoli 4 symboly ruky s nápisem Free Spins a máte zaručeno, že uvidíte jak se wild pořádně roztáhne. Během free spinů hrajete navíc o tři peněžní jackpoty, které jsou zobrazeny nad herním polem. 
Pan Zelený: „Řecká mytologie mě odjakživa fascinovala, takže mě kromě skvělých bonusů a megaways zaujalo hlavně tematické zpracování doplněné parádní mystickou hudbou, která atmosféru slotu parádně dokresluje.“ Pan Červený: „Nejlepší je, když v bonusovce padnou wildy na válce blízko sebe, když se pak Pegas roztáhne přes celý válce, tak je to fakt velká paráda. Když se k tomu ještě podaří nasbírat mince na jackpot, tak se taky vůbec nezlobím.“

Mrkněte také na tohle