Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 4. 12. 2023 Recenze

Cocktail 81: Namíchej si výherní elixír!

Ledový mráz tvrdě udeřil i u nás v online casinu Sazka Hry, až z toho zmrzlo dokonce i ovoce ve hracím online automatu Cocktail 81. Pookřejí zledovatělé válce pod tvýma rukama a pustí ti pěknou výhru? Na nic nečekej a pojď si namíchat výherní koktejl, třeba ti dopomůže k trefení nabitého Adell jackpotu!

Vyhrávej křížem krážem

Jak už napovídá název automatu 81, čeká tě zde přesně 81 výherních linií na čtyřech válcích, a to znamená jediné: užiješ si snad nejoblíbenější mechaniku criss cross. Bude ti stačit najít stejný symbol aspoň na třech po sobě jdoucích válcích zleva, a máš vystaráno. Kromě obvyklých ovocných stálic tu narazíš i na netradiční ananasy, ale největší zisky tě čekají jak jinak než za sedmičky, za které shrábneš až 200násobek sázky.
 
Skvělé nadílky se ale dočkáš i za nižší symboly, a to díky zvonku, který funguje jako wild. Ten kromě toho, že doplňuje výherní kombinace, také dubluje výhry, a navíc se wildy násobí i mezi sebou. Tvoje výhra tak může být znásobena se dvěma wildy x4, a se třemi dokonce x8!

Užij si nekonečné spiny

Jestli patříš mezi hráče, kteří nedají dopustit na klasický hrací automat Multiplay 81, tak tenhle online slot si bezpochyby zamiluješ. Skvělá criss cross mechanika a násobení výher totiž není všechno, co výherní automat Cocktail81 nabízí. Po každé výhře tu dostaneš další extra šanci na trefu, kdy výherní symboly popraskají a shora napadají nové, které můžou vytvářet další výherní komba. V jednom spinu se tak z výher můžeš radovat hned několikrát!
Pan Zelený: „Herní automaty s násobícíma wildama prostě miluju, a když mám k tomu ještě 81 výherních linií, tak je to úplná bomba. Tohle ovoce vypadá sice mrazivě, ale výhrama mě skvěle zahřeje 😊.“ Pan Červený: „Žízeň po výhrách tu uhasím i bez bonusu. Praskání symbolů po výhře je vlastně takovej free spin zdarma, kterej mě vždycky potěší.“

Mrkněte také na tohle