Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 28. 4. 2023 Jackpoty

Chance Machine 5 a 20: Které mašině dáš šanci?

O tom, že Endorphina umí produkovat našlápnuté tematické automaty, jsme se už přesvědčili v online hrách jako Almighty Sparta nebo 100 Zombies. Tento výrobce má ale ve svém arzenálu i osvědčenou klasiku, kterou si nyní můžeš vyzkoušet hned ve dvou variantách. Roztoč luxusně vyhlížející válce výherních automatů Chance Machine 5 a Chance Machine 20 a zjisti, který z nich je lepší!

Klasické symboly se skvělou výherností

Obě mašiny disponují pěti válci a vysokou návratností přes 96 %. Výhry ti na nich budou zajišťovat drahokamy vybroušené do tvaru karetních znaků a taky staré dobré symboly barů, zvonků a sedmiček naleštěných do diamantového lesku. 

Doslova korunu nasadí tvému hernímu zážitku obrázek královské koruny. Tento symbol totiž funguje jako wild a i když se může objevit jen na prostředních třech válcích, tak tenhle drobný nedostatek skvěle kompenzuje tím, že se roztahuje přes celý válec, čímž pěkně navýší tvojí výhru. Kromě žolíka se dočkáš i extra výher za bílé a zlaté hvězdy. První zmíněné scattery chytíš na 1. 3. a 5. válci a zlatá varianta tohoto symbolu padá na všech válcích a nehledě na to, jestli je nebo není ve výherní linii, ti nadělí v obou verzích hry až 100násobek sázky.
 

V čem se od sebe hry liší?

Nejvýraznějším rozdílem mezi těmito dvěma hracími automaty, který vyplývá už z jejich názvů, je počet výherních linií. Obecně platí, že čím více výplatních řad, tím častěji padají menší výhry – jestli jsi fanda tohohle typu her, šáhni po ‚dvacítce‘. Na pěti řádcích se zase můžeš těšit na lepší přehlednost, a i když si na výhru počkáš trochu déle než na automatu s více liniemi, tak trefy zase stojí zato. Poznáš to hlavně na nejvyšších symbolech – zatímco na dvacetiřadové verzi ti zvonky a sedmičky vyplatí v pětici 25 a 150násobek, na ‚pětce‘ ti stejné symboly vynesou 140 a 1000násobek. Vyzkoušej oba dva automaty zdarma v režimu pro zábavu, zjisti, který ti víc vyhovuje, a pak si na svým favoritovi vytoč pořádné výhry!
Pan Zelený: „Drahokamy mám v automatech snad radši než ovoce, obzvlášť v takhle luxusním provedení. Protože mám rád, když to pořád pěkně cinká, můj favorit je dvacítka.“ Pan Červený: „Wild, co se roztahuje přes celý válce, dává slušnou šanci na trefení plnýho plátna, a to se pak rozdíly ve výherních násobcích skoro vymažou. I tak mám ale radši pětku, protože u ní rychlejc vidim, na čem jsem 😊.“

Mrkněte také na tohle