Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 15. 4. 2023 Recenze

Almighty Sparta: Zapoj se do bitvy o obří výhry!

Popadni do jedné ruky kopí, do druhé štít, a postav se po bok bájného Leonida v bitvě u Thermopyl. Na rozdíl od skutečné řežby se v novince od Endorphiny nemusíš bát, že bys jenom počítal ztráty. Možností, jak shrábnout královské výhry, je totiž v tomhle epickém automatu víc než dost!

Vyzbroj se pořádnými výhrami

Napětí by se v tomto pětiválcovém slotu s 10 výherními řadami dalo krájet. Parádní grafika tě spolu s epickou hudbou snadno vtáhne do děje, a výhry si tak vychutnáš o to víc. A o jakých sumách je řeč? Tak třeba i tradičně nízké karetní znaky 9, 10, J, Q, K a A tě mile překvapí 10 až 20násobkem sázky za pět kusů. Do nepostradatelné spartské výzbroje patří meč a kopí - tebe v pěti kusech vyzbrojí do dalších bojů 50násobkem sázky. Zrádný Efialtes zahalený v kápi měl sice na svědomí zkázu Sparty, tobě ale v pěti kusech znásobí sázku x100. Skutečně královského zisku se ale dočkáš, když spatříš obávaného perského panovníka Xerxese. Ten ti v plné linii vynese obří výhru v podobě 500násobku!

Bonusy hodné válečníka

Už samotná základní hra je zajímavá jak tematikou, tak výší výher. S bonusovými funkcemi ale všechno nabírá ještě větší grády. V jedné z nejznámějších bitev nesmí chybět odvážný král Leonidas, který funguje jako wild a nahrazuje všechny symboly kromě scatterů. Sice se objevuje jen na prostředních třech válcích, ale zato je umí zaplnit klidně celé. To se hodí obzvlášť v bonusu, který spouští tři a více scatterů v podobě pro Sparťany nepostradatelného kulatého štítu. Řečtí bohové tě v bonusu obdaří 20 zatočeními zdarma, které se mohou spouštět opakovaně. Navíc se každá trefa v otočkách zdarma násobí x4!
 
Pan Zelený: „Takovej herní zážitek si z ovocný bedny zkrátka neodnesu. Vydařená grafika v kombinaci s napínavou hudbou vytvářej skvělou atmosféru pro lovení výher. Navíc je super, že slušný zisky shrábnu i za obyčejný písmenka.“ Pan Červený: „20 free spinů zdarma x4? Tomu říkám bonus! Když ve volných točkách zmerčim Leonida, jak před náporem perských válečníků brání celej válec, tak hned vim, že mě čeká pořádná raketa 😊!“

Mrkněte také na tohle