Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 8. 3. 2024 Recenze

Bonus Road: Cesta casino hrou za big winy

Výrobce Tech4Bet přichází s novým ovocným výherním automatem s výstižným názvem Bonus Road, ve kterém z ovoce získáte vitaminy společně s násobky výher. Vymačkejte ze hracího automatu pořádné výhry a odneste si z automatu za peníze mastný Royal jackpot!

Ovocné hody s bary a sedmami

Pětiválcový online automat s 10 výherními liniemi potěší všechny hráče jednoduchých klasických herních automatů. K výhře stačí chytit na válcích stroje klasicky 3 shodné symboly a u sedmiček stačí dokonce jen 2. Wildem je v tomto herním automatu scatter, takže zastupuje naráz obě dvě funkce. 

Bary, třešně, pomeranče a citrony nám moc nevynesou. Zato u švestek už něco málo na konto přistane. Vysoké výhry čekejte za hrozny s melouny, tam si můžete za 5 kusů nahrabat parádní 50 nebo 100násobek sázky. Lídrem online slotu je všemi oblíbená červená sedma, za kterou v 5 kusech dostanete slibný 250násobek sázky.

Scatter symboly spouští zajímavý bonus s free spins

Žluté přesýpací hodiny s názvem hry Bonus Road představují ve hře scatter symbol. Stačí chytit celkem 3 žlutočervené symboly a už se spustí bonus s 5 free spiny zdarma. Během něj trochu neobvykle sbíráte s každou točkou zdarma scattery, za které vám budou uděleny hody kostkou v navazujícím speciálním bonusu.

Druhou bonusovou hrou, která se spustí okamžitě automaticky po té první je herní pole, podobné tomu u deskových her s 80 políčky. Podle toho, jaké číslo padne na kostce se posunete o určitý počet polí dál. Když trefíte X, nic se neděje, když trefíte x15, tak získáte 15násobek sázky. Tak jak daleko se dostanete? Zahrajte si hrací automat zdarma nebo za peníze a užijte si pěknou porci zábavy!
Pan Zelený: „Celkem často mi padají 2 sedmy, takže můžu být spokojený, že nemám žádné hluché spiny. Výrazné symboly jsou dobře vidět a za pár vteřin vím výsledek točky. Nejvíc mě baví, že hraju každou točkou o mega jackpot!“ Pan Červený: „Dal jsem několik spinů a rovnou mi padl bonus se zatočeními zdarma. Musim uznat, že mi chvíli trvalo, než jsem pochopil hody kostkou, kterých mi většinou padlo 7. Jakmile jsem si zvykl na posuny figurky na speciálním hracím poli, tak jsem se do toho hned ponořil a už to začlo padat.“

Mrkněte také na tohle