Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 17. 3. 2023 Recenze

Bomberos: Uhas svou žízeň po velkých výhrách!

Zahraj si na chvíli na hasiče a vyšplhej po žebříku pro největší výhry v parádní novince od studia Casimi. Výherní násobky v tomhle automatu jsou tak žhavé, že způsobily požár. Uhasíš ho? Casimi tě k tomuhle úkolu vybaví těmi nejlepšími fintami!

Znásob svoje výhry až x16!

V rozžhaveném pětiválci získáš výhry na 20 výplatních liniích. Hasičská výbava označená čísly 5 až 10 ti v pětici vynese od 4 do 16násobku sázky, pořádnými výhrami tě pak pokropí kvarteto hasičů. Potěší tě hlavně požárník ve žlutém a záchranář v červeném. Ti totiž vyplácejí slušné výhry už ve dvou kusech a v pěti ti tihle chlapíci přihrají 60 a 100násobek sázky. 

S kyblíkem vody bys asi žádný požár neuhasil, ve hře Bomberos ale můžeš i s tímhle obyčejným symbolem udělat terno, a to díky zvonku, který funguje jako wild. Ten kromě toho, že nahrazuje ostatní symboly, také násobí výhry x2. A čím víc wildů v linii, tím líp – dva wildy násobí x4, tři x8 a když ti v řadě zacinkají 4 zvony, znásobíš svou výhru dokonce x16!

Požární megafony hlásí mega výhry

Chceš zažít pořádně napínavý bonus s potenciálem pro obří výhry? Pak je tahle bomba ta pravá volba. Když kamkoli na prostřední tři válce napadají scattery v podobě megafonů, začnou se dít věci. Dostaneš 10 free spinů, ve kterých se můžeš těšit na oblíbenou mechaniku ve stylu Hunter’s Dream 2

Každá výhra v bonusu se zafixuje na svém místě a proběhne dotáčení dalších symbolů, které pokračuje do té doby, dokud se výherní kombo rozšiřuje, nebo dokud padají nové výhry. V kombinaci s násobícím wildem ti tahle bonusovka uhasí žízeň po velkých výhrách raz dva!
Pan Zelený: „Je super, že libový výhry padají i bez bonusu. Když vidím žlutýho nebo červenýho hasiče, jak cinkají zvonkem, je mi hned jasný, že mě nenechají v bryndě.“ Pan Červený: „Bomberos je zkrátka bombastická mašina, který nic nechybí. Wild s násobkem, suprovej bonus a slušný výhry i za dva symboly, navíc v pěkný grafice a netradičním prostředí. Bomba!“

Mrkněte také na tohle