Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 5. 1. 2024 Recenze

Big Fin Bay: Jak velká výhra ti zabere?

Stýská se ti po slunných dnech strávených někde u vody? Tak zvedni kotvy a vypluj lovit big winy ve vodách hracího automatu Big Fin Bay. Výherní automat od Thunderkicku, předního švédského providera, jehož casino hry si zahraješ exkluzivně v našem online casinu Sazka Hry, ti nabídne spoustu možností, jak si odnést pořádný balík. 

Klíčem k úspěchu je wild

Graficky krásně zpracovaný šestiválcový automat ti nabídne 5040 výplatních linií. Výhry se na téhle mašině vyplácejí stylem „criss cross“, a výhru tak poznáš ve zlomku vteřiny, stačí najít aspoň tři stejné symboly na třech po sobě jdoucích válcích zleva.

Na plátně tě čekají známé i méně tradiční symboly. Karetní znaky tě odmění spíš nižšími násobky, střední výhry zajišťují ryby na zlatých podnosech, a nejvíc ti nasype velmi zkušený námořník ošlehaný větrem, kdy za 6 těchhle chlapíků shrábneš 7násobek sázky.
 
Klíčem k velkým výhrám je zlatý mečoun, který funguje jako wild a nahrazuje tak všechny běžné symboly. Navíc vždycky, když padne do výherní kombinace, roztáhne se na všechny pozice na svém válci, a díky tomu tvůj úlovek pěkně naroste. Kromě toho se kdykoli může spustit bonusová funkce Mystery Wilds, během které se náhodně pokryjí až tři válce wildy.

Odnes si více než 15 000násobek sázky!

Big Fin Bay patří mezi online sloty, ve kterých s trochou štěstí i za menší peníz vyboucháš obří výhry. Konkrétně za maximální sázku, která je nastavena na 25 korun, si můžeš odnést více než 370 tisíc, a to už je slušná raketa.

Největších výher se klasicky dočkáš ve free spinech zdarma, které se spustí, jakmile kamkoli padnou aspoň tři zlaté kotvy s nápisem Bonus. Každá kotva vytáhne z hlubin moře náhodný počet volných zatočení od 2 do 6 a může se jít na věc.
 
V bonusovce si počíhej hlavně na zlatého mečouna. Jakmile padne, roztáhne se přes celý válec (i když zrovna nevytvoří výherní kombo), a udělí respin bez odečtení toček zdarma. Navíc se zvýší počet symbolů na daném válci a tím i počet výherních linií. Ve chvíli, kdy se některý z válců roztáhne na 7 pozic, čekají tě extra 3 otočky zdarma a postupně se počet výplatních řad může vyšplhat až na 117 649. To by bylo, abys na tolika Megaways nevylovil pořádnou výhru!
 
Pan Zelený: „Kromě skvělý grafiky mě baví i hudební podkres, okamžitě mám pocit, že sedím někde v taverně na řecké pláži, což mě v těchhle chladných dnech krásně zahřeje. A ještě víc mě zahřeje, když padá hodně wildů 😊.“ Pan Červený: „Tak tady se fakt vyplatí počkat si na bonus. Ten pocit, když v zatočeních zdarma padaj respiny s wildy a navíc se mi navyšujou výherní linie, je prostě úžasnej. V bonusovce k obří výhře kolikrát stačí propojení obyčejných symbolů, a to na týhle hře miluju!“

Mrkněte také na tohle