Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 11. 7. 2021 Recenze

Beat the Beast: Quetzalcoatl’s Trial

Ve čtvrtém online automatu Quetzalcoatl’s Trial ze série Beat the Beast od Thunderkicku se vydáte do samotného srdce středoamerické džungle. Máte dost odvahy na to, abyste vyloupili starodávný aztécký chrám?

Pyramidu střeží Opeřený had

Pětiválcový hrací automat s devíti výherními řadami se drží formátu ostatních mašin ze série Beat the Beast. Nižší výhry zajišťují karetní hodnoty 10, J, Q, K a eso. O něco více potěší středně vysoké symboly pohárku, sekery, náramku a sošky Quetzalcoatla. Ty vyplácí výhry už ve dvou kusech a v plné lajně vás odmění až 50násobkem sázky. Aztécké božstvo, létající had Quetzalcoatl je pochopitelně nejhodnotnějším symbolem, který v jedné linii vynese 250násobek. Zlatá mince, na které je vyobrazen Quetzalcoatl se chová jako wild (v plné řadě vyplácí stejně jako nejvyšší symbol) a zároveň jako scatter (když chytíte 5 emblémů, ale nejsou v linii, dostanete 200násobek).

Bonusovka s možností vyhrát až 5555násobek sázky!

3 scattery kdekoliv na herní ploše spustí 10 volných toček, ve kterých si Thunderkick tradičně pohrál s mechanikou. Ve free spinech zdarma najdete jeden symbol navíc, klasický wild. Čím víc wildů potkáte, tím lépe. Zaprvé dopomohou k výhrám a zadruhé za každých 5 posbíraných wildů postoupíte v pyramidě o stupeň výš na cestě za pořádnou výhrou. Vždy, když posbíráte 5 žolíků, střední symboly se postupně vylepšují na lukrativnější symboly až k tomu nejvyššímu. 

Podobnou mechaniku můžete znát už z výherního automatu Pink Elephants 2. Quetzalcoatl’s Trial má ale výhodu v tom, že za další úroveň obdržíte 2 extra spiny místo jednoho. Navíc lze během zatočení zdarma urvat dalších 10 toček zdarma a zvýšit tak šanci na shrábnutí nejvyššího násobitele!
Obrázek - Bonusovka s možností vyhrát až 5555násobek sázky!
Pan Zelený: „Z toho opeřenýho hada jde celkem strach, já se ale nezaleknu žádnýho dobrodružství, a tak mi nedělá problém vystoupat až na vrchol a pořádně ho oškubat.“ Pan Červený: „Název hry jsem nejdřív ani nemohl vyslovit, po pár odehraných bonusech jsem jí ale přišel na jméno 😊. Když se ve free spinech zdarma podaří proměnit všechny symboly na Quetzalcoatla, tak to je fakt hukot.“

Mrkněte také na tohle