Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 25. 2. 2023 Recenze

Aztec Jaguar: Vyraz na bonusovou expedici do aztéckého chrámu!

Rozluč se s nudou a podnikni se Synotem expedici do samotného srdce jihoamerické džungle. Novinka od oblíbeného českého výrobce automatů tě vtáhne do děje raz dva, a kromě pořádné dávky napětí ti může nadělit taky luxusní výhry. Navíc i v téhle pecce hraješ už od 1 koruny o nabité Synot jackpoty!

Vykouzlí ti šaman big win?

Mašina s pěti válci a 25 výherními řadami ti na vrcholku aztéckého chrámu poskytne skvělý herní zážitek. K výhře potřebuješ klasicky aspoň 3 stejné symboly v řadě, přičemž karetní symboly ti vynesou spíš menší výhry – od 1 do 2násobku sázky v pěti kusech.  Za indiánské talismany získáš v pěti od 2 do 4násobku, a jaguár ti jako král jihoamerické divočiny přihraje 8násobek. Všechny tyhle symboly doplňuje i aztécký šaman, který funguje jako wild a zároveň vyplácí výhry i sám o sobě – stejně jako jaguár ti v pětici přičaruje 8násobek sázky.

Žhavé výhry v bonusech

Přestože lze trefit pěkné výhry i v základní hře, je online hra Aztec Jaguar především o bonusovkách, které nabízí rovnou dvě. Když se kdekoli na plátně objeví aspoň 6 žhnoucích sluncí, spustí se bonus Hold and Win. V něm máš k dispozici 3 respiny, během kterých se dotáčejí ostatní pozice, přičemž vždy, když padne další slunce, resetuje se počet otoček zpět na 3. Na sluncích jsou různé částky od 1 do 20násobku, které mohou být doplněny o šipky, díky kterým se vyplní slunci celý válec, nebo o plusko, které navýší hodnotu všech sluncí na plátně. Můžeš ale trefit i bonusové jackpoty ve výši 20, 50, 100 nebo dokonce 500násobku sázky. 500násobek můžeš získat i tak, že vyplníš celou herní plochu bonusovými symboly.

A to není všechno, kromě těchto respinů si můžeš vytočit i 5 zatočení zdarma. Spouští je 3 aztécké chrámy kdekoli na prostředních třech válcích. Tyto tři válce se v bonusu spojí v jeden, takže se veprostřed točí gigantické symboly. Díky tomu máš šanci chytit pěknou trefu přes symboly, a zároveň i větší šanci na získání bonusu Hold and Win. Navíc když padne obří symbol chrámu, otočky se opakují (maximálně 2x), takže si můžeš vychutnat až 15 toček zdarma.
Pan Zelený: „Na týhle výpravě jsem se nenudil ani chvilku. Člověk je furt ve střehu, jestli mu padne šest sluncí a co mu přičaruje šaman ve free spinech. Slot je i suprově graficky zpracovaný, což celkovej zážitek ještě umocňuje. Bomba!“ Pan Červený: „Nejvíc mě baví bonus Hold and Win, tleskám Synotu za vylepšený symboly, který navyšujou hodnoty už napadaných sluncí nebo dovyplní celý válce. Trefit plný plátno a sebrat aztéckej poklad v hodnotě 500násobku sázky pak pro mě byla úplná brnkačka 😊.“

Mrkněte také na tohle