Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 14. 11. 2019 Recenze

Arcader: Retro videohra z osmdesátých let

Retro je v módě! Osmdesátky a devadesátky se promítají nejen do módy, ale nyní díky společnosti Thunderkick i do automatů! Tohle švédské herní studio, které v Česku nemá v nabídce nikdo jiný, přináší další originální pecku. Vzhled je sice nostalgický a připomíná staré dobré arkádovky, extra bonusy ve hře jsou ale to nejmodernější, co současné automaty nabízí. 

Až 486 tisíc na jedno otočení

Pětiválcový automat má 15 přesně daných výherních linií. Sázka na jedno roztočení se pohybuje od 2,5 do 125 Kč a maximální možnou výhrou 486 500 korun. Hru, stejně jako všechny jiné na Sazce, lze hrát i v módu zdarma. Kromě lákavé výhry za nízký vklad jsou obrovským tahákem na této mašině i skvělé bonusovky.

Velké množství bonusů

Kromě klasických symbolů ovoce, zvonečků, barů a sedmiček, se ve hře nachází Wild, Expander, Bonus a Mystery.

Wild nahrazuje všechny symboly tak, aby došlo co k nejlepší výhře. Pokud se Expander objeví ve výherní linii, roztáhne se přes celý válec a výhra je tak ještě větší. Ale pozor! Expander se klidně může objevit na více válcích najednou.

Nejoblíbenějším extra symbolem je ale Bonus. Pokud se objeví ve hře alespoň třikrát, hráč získá 9 volných otoček s násobitelem. Ten je ovlivněný počtem symbolů bonusu. Pokud se objeví 3, free spiny se násobí jednou, pokud 4, násobitel je x3 a za pět „Béček“ se násobí 9. Během volných otoček se navíc na 2., 3., a 4. válci může objevit sticky Wild, který zůstane až do konce free spinů.

Poslední bonusovou funkcí je Mystery. Za 3 a více symbolů „M“ dojde k aktivaci tajemné hry s násobiteli x1, x2 nebo x6. V Mystery se odkrývají symboly tak dlouho, než nenarazíte na neoblíbený křížek, který hru ukončí.

Obrázek - Velké množství bonusů
Pan Zelený: „Taková pecka mi tu chyběla. Suprovými zvuky i grafikou mi připomíná dobu, kdy jsem hrál první videohry. Akorát s rozdílem, že za ně jsem musel platit a na Arcaderovi můžu vyhrát snový peníze!“ Pan Červený: „Bonusy na tomhle automatu jsou úchvatný. Nejradši mám, když v Mystery bonusu napjatě vybírám další políčko a čekám, jaký symbol se pod ním nachází.
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle