Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 11. 6. 2022 Recenze

81 Win Spin: Roztočte výherní automat na plné pecky!

Dodavatel casino her Tech4Bet je přeborníkem ve vyrábění ovocných online automatů, které prostě mají šťávu. Čtyřválcový automat 81 Win Spin není žádnou výjimkou. Navíc k tomu všemu máte možnost v online slotu trefit statisícový Royal jackpot, který startuje na úžasné částce 300 000 Kč!

Ovoce nejen pro borce

Sjeďte obří žlutou vlnu a dosurfujte k parádní výhře s 81 výherními liniemi. Stačí vám na to trefit na válcích hracího automatu 81 Win Spin 4 stejné symboly. Třešně, citrony, pomeranče a švestky vás dovedou k nižším výhrám. Zajímavější výhry získáte pak za modré hrozny s melouny. Nejhodnotnějšími symboly jsou klasicky sedmičky společně s Jokery, za které se vám dostane ve čtyřech kusech odměny v hodnotě 20 nebo dokonce 150násobku sázky. Šklebící se Joker je zároveň i wildem, který dokáže nahradit nevýherní symboly výherními a dopomoct vám ke skvělé výhře.

Rozjezdy pro hvězdy

Scatterem je zlatozelená hvězda, kterou můžete najít kdekoli na válcích. Ta vás pošle už ve dvou kusech do bonusovky se zatočeními zdarma. Podle toho, jestli se vám povede získat 2, 3 nebo dokonce 4 zlaté hvězdy, dostanete 3, 6 nebo klidně i 10 free spinů zdarma, které jsou vždy výherní, takže se nemusíte bát, že byste odešli z toček zdarma s prázdnou. Naopak! Co točka zdarma, to parádní výhra!
Pan Zelený: „Český klasický automat pěkně frčí. Jokeři s ovocem jsou osvědčenou volbou, která mě vždycky potěší. Roztočím ovoce a mám druhý Vánoce!“ Pan Červený: „Ten výherní zvuk je slastí pro uši. Teď jenom netrpělivě čekám až uslyším, jak se dotáčí zbylé tři válce a padají hvězdy. To je teprve podívaná! Bonusovka mě překvapivě nakrmila ještě víc, než jsem čekal. Je to doslova do písmene pravá výherní jízda!“

Mrkněte také na tohle