Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 21. 1. 2023 Recenze

6 Fruits Deluxe: Ovocná jízda se vším všudy

Klasická ovocná bomba od Synotu přichází na Sazka Hry v deluxe kabátu! Tak zapni zvuk, nech se rozpumpovat energickou hudbou, a užij si super ovocnou jízdu plnou výher. Natrefíš mezi ovocem i na jeden ze šťavnatých Synot jackpotů?

Sedmičky tě vystřelí do nebes

Pětiválec neztratil oproti původní verzi žádnou z vlastností, díky kterým je tak oblíbený. 6 Fruits Deluxe je jednoduchá, svižná hra s 5 výherními řadami, kde k výhře potřebuješ trefit klasicky aspoň 3 symboly. U nejnižších třešní se můžeš radovat z výhry už ve dvou kusech. Zajímat tě ale budou hlavně hrozny a melouny, za které získáš v pětici slušný 100násobek sázky. Pořádný big win ti pak zajistí rudé sedmičky, které už ve čtyřech vyplácí 200násobek, a v pěti dokonce luxusní 1000násobek!

Stříbro nad zlato?

Synot už nám mnohokrát ukázal, že i jednoduché sloty umí pěkně vyšperkovat. Původní 6 Fruits nabízel extra šanci na výhru za zlaté hvězdy, které vyplácely výhru nehledě na pozice na válcích, a mohl si za ně shrábnout až 50násobek. O tuhle možnost v deluxe verzi nepřijdeš, naopak získáš další výhodu, a to díky stříbrným hvězdám s nápisem Bonus. Najdi 3, 4 nebo 5 těchto symbolů kdekoli na hrací ploše a užij si 10, 15 nebo 20 free spinů!
Pan Zelený: „Tahle simple mašina mě baví hlavně v tom, že nabízí velký výhry a zároveň i ta nejmenší výhra je minimálně dvojnásobek sázky. Točim jí jedině se zvuky, díky kterým jsem při dotáčení bonusu dvakrát tak napnutej!“ Pan Červený: „Free spiny jsou přesně to, co mi chybělo v první verzi, takže paráda. Ke stříbrnejm a zlatejm hvězdám by to ještě chtělo navrch diamantovej jackpot a budu vysmátej 😊.“

Mrkněte také na tohle