Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 20. 11. 2021 Recenze

6 Fruits: Ovocná mašina pro milovníky klasiky

Jednoduchá ovocná mašina Synotu, která potěší všechny milovníky klasiky. Ovoce krásně létá mezi hvězdami uprostřed nekonečného vesmíru a fialovomodře zářící mlhou. Povede se vám získat tučnou výhru nebo diamantový jackpot, který se dá trefit i za minimum sázky?

Ovocná jízda

Povedený ovocný pětiválec nabízí 5 výherních linií s minimální sázkou 2 kaček. Chytlavá taneční muzika vám rozpumpuje krev na pořádnou jízdu. Na výhru vám stačí získat 3 stejné symboly a u symbolů třešní ulovíte výhru dokonce už od dvou kusů. Nejnižšími symboly jsou třešně s citróny, které vás odmění v 5 kusech 30násobkem sázky. Středně velké výhry na vás čekají u švestek a hroznů, kde si přijdete v 5 symbolech na pěkný 40násobek. Vysoké výhry můžete pak ukořistit za modré hrozny se šťavnatým melounem, kde za 5 kusů dostanete skvělý 100násobek sázky!

Rudé sedmy a zlaté hvězdy

Výhry jsou označené bílým hypnotizujícím čtvercem a ty nejvyšší padají za číslo 7. Nasbírejte 5 sedmiček a máte v kapse parádní 1000násobek. Zlatým hřebem je scatter v podobě zlaté hvězdy, který vyplácí v 5 kusech úžasný 50násobek sázky a můžete ho najít na válcích kdekoli v herním poli. Podaří se vám nasbírat co nejvíce Scatterů a zazářit mezi hvězdami?
Obrázek - Rudé sedmy a zlaté hvězdy
Pan Zelený: „Nadchla mě svižnost a jednoduchost hry. Energická hudba, skvělé animované efekty, ovocné výhry, co víc si může hráč přát.“ Pan Červený: „Už se těším až mi padne ranec sedmiček s pořádným násobkem, ať to hezky sype. Scattery padají opravdu často, to mě příjemně překvapilo.“

Mrkněte také na tohle