Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 31. 10. 2023 Recenze

4 Stones: Posbíráš nejcennější kameny i na druhém konci světa?

Hrací automat 5 Stones od výrobce Adell je v našem online casinu už nějaký ten pátek, a za tu dobu se stalo sbírání kamenů v tomhle online automatu skoro národním sportem. Není tedy divu, že se tahle parádní mašina dočkala pokračování v podobě výherního automatu 4 Stones, který patří mezi automaty 81. Doleť na okřídleném hadovi z Egypta až do jihoamerické džungle a najdi pod kameny kromě skvělých bonusů také nabité Adell jackpoty!

Více šancí na výhru

Přesun z Egypta do Mayské říše s sebou nese kromě změny symbolů i další novinky. Jako první si všimneš, že hra má o válec méně než předchůdce. Nenech se ale zmást, méně někdy znamená více, a tady to platí dvojnásob. Oproti 17 výherním liniím v online automatu 5 Stones tě tu čeká 81 výplatních řad, a můžeš se tak těšit na populární criss cross mechaniku, při které ti stačí trefit aspoň tři symboly kdekoli na zleva sousedících válcích a výhru máš v kapse.

Dalším rozdílem, který určitě uvítáš, je maximální možná výhra. Ve výherním automatu 5 Stones sis mohl za maximální sázku 200 Kč vytočit rovných 200 tisíc, online slot 4 Stones umožňuje na jeden spin sázku až 300 Kč, za které ti může narůst konto o 450 000 Kč! Jednou z možností, jak k takové pěkné výhře dojít, je ulovit 4 mayské totemy. Už trojice těchto symbolů naděluje 1000násobek sázky, čtveřice pak úžasný 1500násobek.
 

Jednodušší sbírání kamenů

Největším lákadlem hracího automatu 5 Stones jsou bonusy, které spouštíš sbíráním kamenů. Tahle nevšední, ale nesmírně chytlavá mechanika tak nesmí chybět ani v pokračování 4 Stones. Drobnou nevýhodou 4 Stones je fakt, že nabízí o jeden bonus méně. I tak se ale dočkáš kamenů, které znásobí tvou výhru, nahodí na válce wildy navíc, naloží ti free spiny zdarma nebo s funkcí mystery win až 500x sázky.

Sbírání pěti kamenů v prvním díle je občas pořádná fuška, a tak tě určitě potěší, že ve 4 Stones ti ke spuštění bonusů stačí shromáždit jen čtyři šutry. Čeká na tebe maximální mystery win nebo pod kameny narazíš na zlatou žílu a trefíš casino bonus v podobě zlatého jackpotu?
Pan Zelený: „Upřímně jsem nečekal, že by 5 Stones mohlo něco trumfnout. Hra 4 Stones mě ale mile překvapila, nejvíc cenim 81 výherních linií, díky čemuž je hra přehlednější, a navíc mám víc šancí na výhru.“ Pan Červený: „Adell automaty 5 Stones i 4 Stones jsou plné nikdy nekončícího napětí, furt je o co hrát. A maximální výhra 1500násobek za pouhý 4 symboly? To jsem ještě na žádným automatu 81 neviděl. Masakr!“

Mrkněte také na tohle