Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 13. 2. 2024 Recenze

256 Joker: Divoká criss cross jízda

Máš rád zdravé ovoce, spoustu výplatních linií a časté výhry? Pak bys měl zkusit roztočit válce nového hracího automatu 256 Joker z dílny českého providera Tech4Bet. Kromě obří nálože vitaminů a wildů tu můžeš natrefit i na nabitý Royal Jackpot, který se dá ulovit klidně i za pouhou korunku!

K výhře vede 256 cest

V online casinu Sazka Hry čtyřválcové criss cross automaty patří mezi ty nejoblíbenější, tak proč je trochu nevylepšit? Vývojáři z Tech4Betu na mašinu namontovali jeden řádek navíc, a právě z téhle na první pohled drobné změny budeš nejvíc profitovat. Místo obvyklých 81 linií v automatech 81 tě jich tu čeká 256, takže se výhry sypou ještě častěji. 
 
Slupneš jako první třešně, citróny, pomeranče nebo švestky? Nebo se vrhneš rovnou na šťavnatější hrozny a melouny? Vitaminů je tu spousta, ale jak to tak u ovocných online slotů bývá, nejvíc si smlsneš na zvoncích a sedmičkách, které ve čtveřici vyplácejí shodně 5násobek sázky. To se může zdát jako málo, ale na 256 liniích na výherním online automatu jen zřídka narazíš na výhru, která by padla jen v jednom řádku.

Zaručené výhry v bonusu!

Hrací automaty tohohle typu jsou sice populární, ale někdy mohou být trochu jednotvárné. Ve výherním automatu 256 Joker tě nuda rozhodně nečeká. Zábavu tu zajišťují nejen čtyřlístky pro štěstí, které fungují jako wild symboly, ale také modrofialové hvězdy, které spouštějí free spiny zdarma.
 
Volných toček sice nedostaneš bůhví kolik, ale kvalita tu vítězí nad kvantitou. Ve třech získaných free spins máš totiž jistotu, že tě žádný z nich nezklame. Jde o takzvané WIN SPINY s garantovanou výhrou v každé točce, charakteristické pro hrací automaty za peníze i zdarma od Tech4Betu. Velkou výhodou je také to, že ke spuštění bonusu ti stačí pouhé dva scattery. Zahraj si na výherním automatu a ulov jackpot!
Pan Zelený: „Výrobci Tech4Betu se znovu povedlo fouknout čerstvý vítr do vod s klasickými ovocnými online sloty. Už v hlavní hře to sype náramně a zatočení zdarma jsou skvělou třešinkou na dortu.“ Pan Červený: „Nejvíc cenim to, že k bonusu potřebuju jenom dva scattery. Zpočátku jsem si říkal, že tři otočky zdarma nejsou nic moc, ale jak jsem viděl, že v každým je garantovaná výhra, tak jsem si tento ovocný automat hned zamiloval 😊!“

Mrkněte také na tohle